Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Psychopatka na palubě

Voperovali do mě cizí těla, křičela žena v letadle

Žena vyvolala na palubě letadla poplach, když letušce tvrdila, že jí do těla voperovali neznámé zařízení. Tím vyděsila cestující a celou posádku. Narušená Francouzska Lucie Zeeko Marigotová také letušce předala svojí knihu ve které tvrdí, že jí na psychiatrii nahradili kůži a vnitřní orgány.

Jednačtyřicetiletá Lucie Zeeko Marigotová vyděsila letušku na palubě Boeingu-769 letícího z Paříže do amerického města Charlotte, když jí řekla, že se stala obětí lékařů a v těle má implantované neznámé zařízení. Implantáty často využívají sebevražední atentátníci. Proto letadlo kapitán odklonil na nejbližší letiště v Maine, kde ženu převzala FBI.

 

ČTĚTE TAKÉ:
ROZMÁČKNU VÁS BOTOU! Křičela šílená žena na policisty


"Když se letuška ženy zeptala, zda tento předmět může ublížit dalším lidem, žena odpověděla, že neví," uvedlo americké ministerstvo spravedlnosti. "Při prohlídce lékař nezjistil žádné stopy toho, že by žena byla v poslední době operována a měla nové implantáty," dodává ministerstvo.


Marigotová také předala letušce svoji knihu Guinea Pig (Pokusný králík) o svém životě. Žena v ní popisuje, jak do ní během hospitalizace v psychiatrické léčebně v roce 2001 lékaři voperovali "cizí těla". Tvrdí, že jí lékaři nahradili kůži i vnitřní orgány speciálními implantáty, které jsou neviditelné pro lékařské přístroje. Vyměnili jí nehty i zuby, voperovali zvláštní zařízení do uší a části kůže do jater a nosu, tvrdí žena, která pravděpodobně trpí paranoiou.

 

Letadlo se 179 pasažéry po mezipřistání v Maine doletělo do svého cíle ve městě Charlotte v Severní Karolíně.

 

Francouzsku kamerunského původu, která v úterý vyvolala na palubě transatlantického letadla poplach, vyvázne bez obvinění.


Během vyšetřování policie nedošla k závěru, že by žena ohrozila bezpečnost cestujících. Podle psychologů je navíc duševně chorá, proto proti ní nebudou vznesena žádná obvinění.


 

tn.cz / mediafax / kos