Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

měla být opatrná!

Milionářka Rezešová, která opilá způsobila smrtelnou nehodu, přichází o to nejcenější

Eva Rezešová s dcerou
Zdroj: Korzar - Judita Čermáková

Milionářská dědička ze Slovenska Eva Rezešová (36) skončila za mřížemi kvůli autonehodě, kterou způsobila loni a zemřeli při ní čtyři lidé. Teď přijde o chvíle, které se jí nikdy nevrátí. Neuvidí svoje dcery, jak rostou a dospívají!

Eva Rezešová z Košic loni zavinila autonehodu, při které zemřeli čtyři lidé. Nehoda se stala 21. srpna 2012 na dálnici M3. Ve vysoké rychlosti narazila do Fiata Punto. Na místě zemřeli 3 lidé. V nemocnici později zemřela i poslední členka posádky.


Rezešová má jednu dospívající dceru Alexandru (14) a malou Ellu (5). Čas, který stráví ve vězení, a kdy se budou odvíjet nejzásadnější okamžiky života jejich dcer, vůbec neuvidí. První lásky, první školní den, besídky - u toho všeho by měli milující rodiče být. Rezešová má jedinou naději, že zážitky, o které přijde, ji někdo natočí na video.
 Milionářka byla odsouzena na 6 let. Svůj trest si odpykává v maďarské věznici. I když se jí její právník snažil zařídit domácí vězení, na které nastoupila 22. listopadu, po dvanácti dnech byl tento návrh zamítnut a musela se vrátit ze svého zlatého hnízdečka mezi holé zdi vězení.


Rezešová si během domácího vězení užívala jen jednu dceru - tu starší. malá Ella byla zrovna se svým otcem v cizině. Přišla tak na šest let o poslední chvilky se svojí maminkou strávené v domácím prostředí.

mis TN.cz