inspirace z internetu

Hloupá sázka: Chlapec (12) skončil s vypáleným křížem na zádech

Děti se rádi nechají inspirovat, nehledě na to, o jak velkou hloupost se jedná. Tito chlapci se rozhodli, že vyzkouší "výzvu sůl a led", kterou viděli na You Tube. Jeden skočil s vypáleným křížem na zádech.

Celá "výzva" spočívá v tom, že se na tělo nasype sůl a přitlačí se na ní led. Vyvolaná reakce způsobí, že se kůže okamžitě spálí. Chlapci se o pokusu dozvěděli přes Facebook a You Tube. S heslem neuvěřím, dokud se sám nepřesvědčím, se rozhodli to vyzkoušet. Experiment se jim bohužel zdařil.

 

Chlapec (12) si lehl na břicho a jeho bratr a kamarád mu nasypali na záda sůl do tvaru kříže, a pak na to položili led. Celá výzva spočívá v tom, jak dlouho snesete bolest. Chlapec ji vydržel několik minut. To úplně stačilo k tomu, aby si způsobil silné popáleniny, kvůli který musel být hospitalizován a bude se zotavovat do konce léta.

 

Matka chlapců varovala ostatní rodiče. "Chci, aby si rodiče uvědomili, že to dělá hodně dětí. Jestli si myslí, že se to jejich dítěte netýká, mýlí se," řekla pro Daily Mail.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Děti (2 a 3) se popálily elektřinou. Matka je nechala bez dozoru

 

Lékaři vysvětlili, že se popáleniny podobají omrzlinám. "Čím déle to člověk vydrží, tím vážnější jsou následky. Tento pacient to vydržel několik minut, ale jsem i případy, kdy si to tam nechají lidi až šest nebo sedm minut. Mají pak popáleniny třetího stupně," dodal lékař Ariel Aballay.
 

anš TN.cz