Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 9.5. 2012 11:52

Z exmanželky a dcery svého přítele chtěl udělat špízy. Řezníka hledal na webu

Hrůzný nápad, jak pomoci rozvádějícímu se kamarádovi, vymyslel třiapadesátiletý Švýcar. Na internetu uveřejnil inzerát, ve kterém hledal řezníka pro matku s dcerou. Chtěl je opéci jako špíz.

Hans-Ulrich R. žil dlouhá léta dvojím životem. Přes den pracoval jako státní úředník na winterthurském úřadu a poslouchal své nadřízené. V noci však dával průchod svým sadistickým choutkám a navštěvoval stejně zaměřené internetové stránky a povídal si o svých fantaziích s ostatními, podobně zaměřenými lidmi. V jednom diskusním klubu poznal také curyšského městského policistu. Spřátelili se, a tak se Hans-Ulrich dozvěděl o jeho rozvodu a válce o opatrovnictví společných synů.

 

Rozhodl se, že svému kamarádovi musí pomoci. Bez jeho vědomí na internetu uveřejnil inzerát. Jménem submisivní masochistické matky s dcerou "hledal sadistického vládce nebo řezníka", který by se je "vychoval v ovládané loutky, které ho budou poslouchat na slovo." V inzerátu nastínil také jak by manželka jeho kamaráda s dcerou z prvního manželství měly skončit: Obě chtěly být "opečeny na rožni", uvedl web 20min.ch.

 

Inzerát však objevil detektiv. Jemu nevědomky sadista prozradil další podrobnosti. Obě chtěli být "jako pohřešované". A kdykoliv je mohl kdokoliv vyzvednout doma. Sadista mu také poslal adresu i fotografie. Fotografie byly falešné, ale adresa už ne.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Sadista brutálně zavraždil kamaráda! Inspiroval se hororem Saw

 

Hanse Ulricha R. zatkla policie v říjnu 2010. U výslechu se přiznal, že chtěl nechat zabít manželku svého kamaráda. Doufal, že zmizí a jeho kamarádovi pak soud svěří syny do péče. Později však tyto cíle popřel.

 

Švýcarovi hrozí za pokus o vraždu 17 let. O jeho trestu rozhodne příslušný soud.
 

tn.cz / muf