Z TOHO MRAZÍ! Chlapec vypadl z kolotoče! Letěl 15 metrů...

Hororová nehoda se stala v zábavním parku v německém Düsseldorfu. Čtyřletý John se málem zabil na řetízkovém kolotoči. K nehodě vůbec nemuselo dojít. Na kolotoč totiž smí až děti od šesti let.

John vypadl za jízdy z řetízkového kolotoče. Vzduchem letěl 15 metrů a pak dopadl do karavanu věštkyně Cassandry. Bylo štěstí, že dveře široké 70 centimetrů byly otevřeny.

 

K nehodě přitom vůbec nemuselo dojít. Na řetízkový kolotoč smí totiž děti až od šesti let. Otec, který chlapce na kolotoč sám posadil, byl v šoku. Viděl, jak si jeho chlapec uvolňuje bezpečnostní řetízek a musel i bezmocně přihlížet jeho pádu.

 

John má však ale výkonné strážné anděly. Nejen, že přežil hrůzně vypadající pád z pouťové atrakce, ale také mu podle lékařů nehrozí žádné trvalé následky. Při dvouhodinové operaci mu lékaři spravili čelist, rty a jazyk.

 

Svědci vypověděli, že chlapeček se zřejmě lekl a krátce po začátku jízdy začal řetěz odepínat. Kolotoč je technicky v pořádku. Je však jasné, že obsluhu počítače i otce chlapce čeká vyšetřování.
 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

tn.cz / Mediafax