galerie neuvěřitelné fotky

ZÁHADA: Uprostřed lesa našli opuštěnou železnici. I s lokomotivou a vagony

Opuštěná železnice uprostřed lesa - 5
Zdroj: acidcow.com
Opuštěná železnice uprostřed lesa
Téma:

Tuny železa a oceli, ztrouchnivělé pražce a vagóny zarostlé mezi stromy a křovím.Přesně tohle našli turisté uprostřed lesa.

Neuvěřitelný příběh prožili houbaři, kteří se potulovali ruskými lesy, aby našli své úlovky. Kromě hub totiž v březovém lese našli něco, co nečekali - zcela opuštěnou železniční trať.
 

Vylezli proto na vysoký násep a šli stejnou cestou, kudy se před lety proháněly vlaky. Občas byla cesta velmi náročná, protože trať byla zarostlá nálety. Na některých místech stály i několikametrové stromy.


GALERIE: Opuštěná železnice uprostřed lesa

1
/
13
Zdroj: acidcow.com
Opuštěná železnice uprostřed lesa - 3

 

Když se prodrali nejhustším houštím, čekalo na ně překvapení. Našli tam starou opuštěnou lokomotivu na parní pohon. Byla zcela zrezlá, za ní stálo ještě několik rozpadajících se vagonů. Poblíž stála i trouchnivějící dřevěná drážní budova.
 

Železnice zřejmě byla nepoužívaná od druhé světové války. Na některých částech jsou nápisy v němčině, na jiných v azbuce. Záhadou je, proč tam veškerá technika zůstala bez povšimnutí.
 


Milovníci železnic jsou ze snímků nadšeni. zároveň se ale obávají, že po zveřejnění snímků rozkradou kovové části sběrači kovů. Pokud je tedy uprostřed lesa najdou.
 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
vrl TN.cz