Vražda náklaďákem! Pro jistotu přejel chlapce (†5) dvakrát

Řidič náklaďáku v Číně přejel pětiletého chlapečka. Potom na něj nacouval, aby měl jistotu, že ho zabil. Zaplatit rodině kompenzaci za smrt dítěte je tam totiž levnější než zaplatit jeho léčbu…

K nepochopitelnému činu došlo v Luzhou v provincii Sečuán. Ao Yong (35) přejel malého Xionga Maoke, který byl na cestě do školy. Podle očitých svědků na něj potom záměrně nacouval, aby se ujistil, že chlapec nehodu nepřežije.

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Holčičku (2) PŘEJELI a NIKDO jí NEPOMOHL! Je v komatu a svět se BOUŘÍ!

PŘEJETOU HOLČIČKU (2) lhostejně překročilo 18 LIDÍ! ZEMŘELA

 

Svědkyně Zhang Shifen řekla: "Nacouval na něj a Xiong se namotal na kolo. Náklaďák s ním ujel ještě dalších 10 metrů. Potom řidič vyskočil z kabiny a ptal se, kolik ho to bude stát.“ Dalších sedm hodin se s rodinou mrtvého chlapečka dohadoval o výši kompenzace.

 


 

V Číně se rozhodně nejedná o první otřesný případ tohoto typu. Zaplatit kompenzaci rodině, pokud oběť nehody zemře, chápe mnoho Číňanů jako levnější variantu než platit její nákladnou léčbu.
 

Strach z drahých nemocničních účtů stojí patrně i za další neslýchanou krutostí, kdy dvouletou holčičku Yue Yue přejely dvě dodávky za sebou. Dívenka po týdnu zemřela. Otřesné video, na němž je vidět, jak holčičku srazí dvě dodávky, načež její polámané tělíčko lhostejně překročí 18 lidí šokovalo celý svět.
 

TN.cz