ZÁZRAK! ROČNÍ VERONIKU PŘEJEL VLAK! Vyvázla jen se škrábanci...

O obrovském štěstí může mluvit rodina malé holčičky z maďarského Sopronu. Jedenapůlletou dívenku přejel vlak. Z hrůzně vypadající nehody ale dítě vyvázlo jen s odřeninami.

Od jisté smrti dělilo malou Veroniku jen několik centimetrů. Dívenka se vytratila z pozornosti rodičů a dostala se až na koleje, které jsou přímo před jejich domem.

 

Podívejte se na reportáž TV Nova

 

Strojvedoucí byl bezmocný. Už neměl šanci vlak zastavit. Jediné, co mu zbývalo, bylo houkat. Doufal, že někdo holčičku z kolejí odnese. Jenže když otec varovný signál zaslechl a uvědomil si, že neví, kde je jeho dcera, nemohl už nic dělat.

 

Malá Veronika přežila jen díky šťastné náhodě. Když vlak zahoukal, lekla se a upadla přesně uprostřed kolejí. Během okamžiku nad ní prosvištěla jedoucí souprava. Rodiče zkameněli hrůzou.

 

Kdyby se pohnula jen o chvilku dřiv, mělo by to fatální následky. Takhle vyvázla jen s odřeninami.

 

O tom, že stačí jen chvilka nepozornosti, se před dvěma lety přesvědčila i žena v australském Melbourne. Té z nástupiště sjel kočárek přímo do kolejiště. I tato hrozivě vypadající nehoda ale skončila dobře a dítěti se jako zázrakem téměř nic nestalo.

 

Televizní noviny