Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

osudu navzdory

Zázrak v americké MISS: Vyhrála kráska (23) bez ruky!

Miss vyhrála kráska bez ruky
Zdroj: Facebook/ Miss Iowa 2013, Nicole Kelly
Krásná Nicole vyhrála Miss, i když je bez ruky

Tak toto se ještě nikdy v historii soutěží MISS nestalo. V americkém státě Iowa zvítězila v soutěži krásy dívka bez ruky. Nicole Kelly se totiž narodila bez předloktí.

Klobouk dolů. Ve státě Iowa zvítězila ve finále soutěže Miss třiadvacetiletá blondýnka Nicole Kellyová, i přes svůj tělesný hendikep. Získala tolik oceňovanou korunku i bez levého předloktí., uvedl portál tvnoviny.sk.
 

Ti, kteří tvrdí, že zvítězila jen díky soucitu, jsou na omylu. Nicole je skutečně velmi krásná. Třiadvacetiletá Američanka má také obrovské charisma a vždy je pozitivně naladěná. Spousta lidí by si z ní mohla vzítt příklad.
 

"Když jsem vyrůstala, učila jsem se vyvažovat prvotní pohledy, které přicházely od lidí, otevřenou osobností. Mám také v povaze, že neznám slovo 'ne'. To znamená, že jsem zkusila všechno. Od baseballu, po tanec, potápění - není nic, co bych nevyzkoušela, "řekla s úsměvem Nicole.

 

 

 

Kelly studovala na univerzitě divadlo, momentálně žije v New Yorku a chce se uplatnit jako manažerka na Brodwayi. V následujících měsících se ale bude muset soustředit hlavně na přípravu na finále Miss USA.

 


 

"Bylo to šokující a ohromující, jako kdyby se mi měnil život," prozradila krátce po tom, co získala korunku Niss Iowa kanálu CBS-4 News.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Z ostudy kabát! V Kanadě si spletli „hlavy“. Korunovali nesprávnou Miss

Švédská Miss v rouše Evině

Uhrančivá Miss Florida: Jessica Rafalowski

Alicia Machado: Exotická Miss z telenovel

Miss silikon ukázala svoje vnady

 

 

 

sta, hel TN.cz