Šílený nápad

Zbláznil se? Muž běžně chodí v nacistické uniformě a zbožňuje Hitlera

Paul Dutton miluje Hitlera - 4
Zdroj: isifa.com

Osmačtyřicetiletý Brit Paul Dutton miluje nacistického vůdce Adolfa Hitlera. Vzhlížet k němu začal prý v době, kdy se u něho projevily první problémy s nespavostí a nočními můrami. Jak sám říká, místo na boha se obrátil na Hitlera. Teď se mu ale jeho podivná zábava poněkud vymstila.

Otec šesti dětí Paul Dutton si rád oblékne nacistickou uniformu, naposledy si v ní vyrazil na nákup. To ale nebyl dobrý nápad. Ostatním nakupujícím se jeho kostým příliš nelíbil, vedení supermarketu ho proto vykázalo z obchodu. To se však Duttnovi nelíbilo a zákazníky začal přesvědčovat svou vírou, že nikoho neuráží a ostatní jsou rasisté. Skutečně zvláštní pak na celém jeho chování je to, že jeho otec patřil k letce RAF a ve druhé světové válce bojoval proti Hitlerově vojsku.

 

 

Dutton, který v uniformě jako by z oka vypadl obávanému šéfovi gestapa Heinrichu Himmlerovi, si ale nic nenechá vymluvit. Hitlera bezmezně miluje, domácnost má vyzdobenou nacistickou symbolikou a vlastní dokonce i obraz, na kterém mu nacistický vůdce předává medaili.

 

Jak vypadá domov novodobého uctívače Hitlera? Podívejte se do GALERIE:

GALERIE: Zbláznil se? Muž běžně chodí v nacistické uniformě a zbožňuje Hitlera

1
/
6
Zdroj: isifa.com
Paul Dutton miluje Hitlera - 6

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

ana TN.cz