Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

hororová rozlučka

Zdrcená nevěsta: Ženicha jí umlátili kamarádi, pak ho ještě zapálili

Nevěsta
Zdroj: Getty Images
ilustrační foto

Druhý den ráno se měli brát, snoubence ale na rozlučce se svobodou brutálně zavraždili čtyři jeho kamarádi Pavel, Kamil, Stanislav a Lukas. Nikdo neví, proč to udělali.

Mandy Hammondová (41) z britského Newportu se těšila na vysněnou svatbu se snoubencem Ramseym Raulinautisem (35), zbylo jí jen zlomené srdce a oči pro pláč. Její milý se den před obřadem s kamarády loučil se svobodou, večírek se ale hrůzně zvrtnul.
 

Pavel Lysonik (22), Kamil Semrau (28), Stanislav Gliszczynski (31) a Lukas Kalkowski (30), všichni původem z Polska, svého kamaráda před hotelem brutálně zmlátili, vycpali mu šaty papírem a potom ho zapálili. Ramsey utrpěl hororová zranění a popáleniny na 60 procentech těla. Tři dny po útoku zemřel v nemocnici.
 

Lysonik a Semrau dostali za hrůznou vraždu doživotí, Gliszczynski a Kalkowski 17 let. U soudu čtveřice odmítla vypovídat. Proč vrazi čin spáchali tak zůstává naprostou záhadou.

 

 

"Brzy ráno někdo zvonil. Myslela jsem, že Ramsey nemůže najít klíče. Byla to policie... Málem jsem omdlela. A když mi řekli, kdo mu to udělal, nemohla jsem tomu uvěřit. Byli to jeho kamarádi. Chodili k nám na večeře," řekla zdrcená Mandy listu Daily Mail. "Mám schované Ramseyho oblečení. Pořád ho z něj cítím. Nedokážu se s ním rozloučit. Mé svatební šaty zůstávají viset ve skříni."
 

PŘEČTĚTE SI DALŠÍ SKUTEČNÉ PŘÍBĚHY:

VÁŠ PŘÍBĚH: Ostuda na svatbě! Může za to exmanžel
VAŠE PŘÍBĚHY Jarní láska: Svatba v máji? Nejhloupější nápad mého života!
VÁŠ PŘÍBĚH: Na svatbu přišel můj bývalý. To byl rachot!
PŘÍBĚH LÉTA: Nevěra – a přímo na svatbě!
PŘÍBĚH LÉTA: Moje krásná letní svatba... skončila katastrofou

hel TN.cz