Žena holčičku (†9) uběhala k smrti kvůli čokoládové tyčince: Hrozí jí trest smrti

"Donutím ji běhat, dokud nepadne“, řekla krutá babice řidiči školního autobusu. Potom svou vnučku nechala běhat kolem domu tak dlouho, dokud dítě nezemřelo na dehydrataci. Žalobce pro ni nyní chce trest smrti.

Devítiletá Savannah z Alabamy zemřela na extrémní dehydrataci poté, co ji babička Joyce Hardin Garrardová (46) nutila 3 hodiny v kuse obíhat dům s poleny v náručí a nevlastní matka Jessica Mae Hardinová nečinně přihlížela.
 

Měl to být trest za to, že si dívka dovolila vzít čokoládovou tyčinku a nikomu o tom neřekla. Obě ženy byly minulý týden obviněny z vraždy a pro starší z nich žalobce požaduje trest smrti. Ve čtvrtek se totiž ukázalo, že stařena svůj odporný čin dopředu promýšlela.

 

PSALI JSME:

Holčičku (†9) donutili uběhat se k smrti kvůli čokoládové tyčince
 

Jako důkaz posloužil videozáznam z kamer ve školním autobuse, na kterém Garrardová říká řidiči: "Donutim ji běhat, dokud nepadne“. Potom malou Savannah vyvlekla z autobusu a udělala přesně tak, jak řekla. Dívka dostala záchvat a v nemocnici zemřela. Příčinou její smrti byla extrémní dehydratace.
 

Otec holčičky Robert Hardin se během slyšení postavil na stranu své matky a manželky. Soudce William D. Russell by měl nad oběma ženami vynést rozsudek v nejbližších dnech.

 

hel TN.cz