neuvěřitelná naivka

Žena měla "duchy ve vagíně", léčitel je vyháněl penisem

Sex - ilustrační foto
Zdroj: isifa.com
ilustrační foto

Je normální? Šla za léčitelem pro nápoj lásky, protože chtěla svést šéfa. Muž jí ale namluvil, že má duchy ve vagíně. Ona mu nejen uvěřila, ještě se nechala léčit jeho "zázračným penisem".

Těžko říct, jestli jí strašilo ve vagíně, ve věži ale určitě. Jistá Číňanka z provincie Guangdong se zamilovala do svého šéfa a chtěla s ním mít poměr, on ale její city neopětoval.
 

Vyhledala proto léčitele Huanga Jianjuna a doufala, že jí vyrobí nějaký nápoj lásky nebo něco podobného. Ten ovšem přišel s opravdu originálním nápadem.
 

"Jianjun ženu přesvědčil, že ji vyléčí, pokud s ním bude mít pohlavní styk. Namluvil jí totiž, že se jí ve vagíně usadili zlí duchové a ti brání tomu, aby se do ní nadřízený zamiloval. S tím, že vyléčit ji může jen jeho penis, který je zázračný," uvedl portál globaltimes.cn.

 

 

Je neuvěřitelné, že mladá žena léčbu odsouhlasila a až teprve poté, co se žádný zázrak nekonal, udala chlípníka policii. Ta Jianjuna obvinila ze sexuálního zneužití. Vykutálený léčitel se ale brání, že k žádnému sexu nedošlo, protože kvůli cukrovce není schopen erekce. O jeho vině rozhodne soud.

 

Dotyčný Číňan je ovšem celkem žabař proti svému českému kolegovi. Vůdce pochybné české sekty, který si říká guru Jára, má totiž shodou okolností rovněž "zázračný penis".

 

Guru Jára se vrací na scénu! Zneužívá dívky a vydělává na tom tisíce

 

Járovo mužství má podle nauky sekty takovou sílu, že dokáže jakoukoliv dámu zbavit všech trápení. Guru tomuto procesu říká odháčkování – a podle svědectví takto obšťastnil stovky žen – problém je v tom, že některé asi netušily, čím je vůdce odháčkuje.

 

Podívejte se na reportáž televize Nova:


ČTĚTE TAKÉ:

Vagína aneb Cesta do středu Země

Chlapík se porval s penisem, uklidnila to až vagína

Spánek, sex i sport vás mohou „zabít“. Víte proč?
Mýty o sexu s boubelkami: Kalhotky se na nás neztratí!

9 pikantních detailů, týkajících se největší mužské chlouby
8 pikantních zajímavostí o tom, co skrýváš mezi nohama
Vyvracíme mýty o SEXU 

hel TN.cz