Ženich znásilnil nevěstu o svatební noci

Žena (21) se během svatebních oslav opila a na první manželský sex se necítila. To ovšem jejího novomanžela nezajímalo a brutálně ji znásilnil. Poté ji znásilnil ještě čtyřikrát.

Surový manžel stanul před soudem v Exeteru. Jeho žena, která na něj podala žalobu uvedla, že se o svatební noci opila, a když se čerstvě sezdaný pár vrátil domů, odmítla mít s manželem sex. Ten jí ale podle britského listu Daily Mail sdělil, že “teď je jeho žena, takže musí“ a znásilnil ji.
 

Se stejným vysvětlením přišel během jejich dvouletého manželství několikrát a znásilnil ji opakovaně. Mimo jiné když byla v pokročilém stádiu těhotenství, po porodu, když měla pořád ještě na břiše stehy po císařském řezu a při dalších příležitostech.
 

ČTĚTE TAKÉ:

Otřesné! Policista znásilnil holčičku (7)!
 

Žena popírá, že by si obvinění vymyslela, aby muži zkomplikovala život a zbavila se ho. "Bála jsem se ho. Věděla jsem, jaký je. Měla jsem strach, že mě připraví o děti. Žiju jen pro ně,“ vysvětlila.
 

"Byla jsem úplně ochromená hrůzou. Vím, jak to zní, ale tak to prostě bylo. Milovala jsem ho, ale takhle už to dál nejde. O svatební noci jsem mu řekla, že i když jsem jeho žena, mám pořád právo říct mu ne. Ale to on ignoroval.“ Rozsudek ještě nebyl vynesen.
 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

hel TN.cz