Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 30.10. 2012 18:12
Zkáza slavné repliky

Zabijácká superbouře Sandy: Námořnice Claudene (42) se utopila na lodi Bounty

Bounty
Zdroj: Isifa.com/Twitter.com

Bouře Sandy také potopila repliku historické lodi Bounty, na které se natáčeli i Piráti z Karibiku. Na její palubě byla i Claudene Christianová (42). Statečná námořnice se utopila.

Superbouře Sandy zničila také historickou repliku slavné lodi Bounty. Ta se používala k natáčení filmů i k výletům na oceán. Mimo jiné se na její palubě proháněli Marlon Brando či Johnny Depp. 
 

Nouzový signál vyslala loď, která plula z Connecticutu na Floridu už v neděli večer. Potápět se začala v šestimetrových vlnách, které zvedla superbouře Sandy. Čtrnáct členů posádky do bezpečí dostaly dvě helikoptéry pobřežní stráže. Dva námořníci štěstí ale neměli.
 

Claudene byla krásná žena

13

Námořnice Claudene Christianová (†42)

Zdroj: isifa.com

Námořnice Claudene Christianová (†42) - 3

Hodnocení:

 

Třiašedesátiletý kapitán Robin Walbridge je podle britského Daily Mailu stále pohřešovaný, jeho kolegyně Claudene Christianová (42) nepřežila. Členové pobřežní hlídky ji sice dostali do letadla, ale už nejevila známky života. Utopila se.

 

Dramatická záchrana námořníků z lodi Bounty:


 

Claudene, která se kdysi stala Miss Teen Aljaška, na loď nastoupila teprve v květnu. Se svou matkou se spojila naposledy ve čtvrtek, oznámila jí, že kvůli počasí se příští dny zřejmě nebude moci ozvat.       

 

 

Slavná loď, která se objevila v hollywoodských trhácích Zkáza lodi Bounty s Marlonem Brandem a ve dvou dílech Pirátů z Karibiku s Johnym Deppem skončila na dně moře u Severní Karolíny, asi 150 kilometrů od pobřeží.

 

Zkáza Bounty
Zdroj: Facebook official

 

Postavena byla loď HMS Bounty v roce 1962 právě pro film Zkáza lodi Bounty přesně podle historických nákresů, měřila šedesát metrů a měla tři paluby.

 

Takhle řádí superbouře Sandy

110

Takhle řádí superbouře Sandy

Zdroj: isifa.com

Takhle řádí superbouře Sandy - 5

Hodnocení:

sta, hel TN.cz
Reklama