dobře mu tak

Znásilnil jí dceru (13), podívejte se, co mu udělala! VIDEO

Téma:

Matka vzala spravedlnost do vlastních rukou. Muži (28) , který znásilnil její dceru (13), stáhla kalhoty a zmlátila holí před celou vesnicí jako psa.

Třináctiletou dívku několikrát znásilnili dva podezřelí muži v domě v malajské obci Tawang. Skupina lidí potom pomohla matce muže spoutat a strhnout mu dolů kalhoty. Rozzuřená žena popadla klacek a začala si s ním vyřizovat účty. Násilníka, který zneužil její dceru, mlátila hlava nehlava. Těžce zraněný skončil v nemocnici.
 

Po ženě i lidech, kteří jí pomáhali, nyní pátrá policie. A za to, že vzala spravedlnost do svých rukou, ji k nevoli místních asi nemine trest . "Muž měl poraněnou hlavu, zranění měl i na těle. Druhého muže, který měl také spojitost se znásilněním , rovněž napadli," řekl zástupce policejního komisaře Lai Yong Heng.
 

"Lidé by neměli brát zákon do vlastních rukou. A to ani v případě, kdy věří, že mají právo tak učinit," dodal Heng. "Doufáme , že žena a ostatní, které je vidět na videu, se přihlásí dříve, než budou zatčeni."

 

 

Lidé se ženy na sociálních sítích zastávají . Stephen Riches napsal: " Chtěl bych také bič a za denního světla mlátil každého muže, který by zneužil mé dítě." Sithashini Balakrishnan také bránil matku. "Byl to příklad pro všechny ostatní monstra. Ti si to příště dvakrát rozmyslí, než udělají něco takhle odporného."
 

ČTĚTE TAKÉ:
Čím si "koledujete" o znásilnění
Znásilnění – jak se mu bránit?

VAŠE PŘÍBĚHY: Ještě jsem to nechtěla, a tak mě znásilnil
VÁŠ PŘÍBĚH: "Znásilnil mě táta kamarádky!"
VÁŠ PŘÍBĚH: Hrůzná dovolená: Znásilnil mě švagr!

Související témata:
hel TN.cz