ZRŮDA: Američanka zabila těhotnou a vyřízla jí z těla NENAROZENÉ DÍTĚ!

Američanka Annette Morales-Rodriguesz předstírala před partnerem těhotenství. Před údajným porodem napadla těhotno ženu a vyřezala jí z těla plod. Žena i dítě její útok nepřežily.

Žena čelí dvěma obviněním z úkladného zabití. Zabila totiž těhotnou i jejího nenarozeného chlapce. V případě, že bude shledána vinnou, hrozí jí doživotí.

 

PODÍVEJTE SE:

 

Annette detektivům řekla, že její přítel si velice přál syna, ale ona nebyla schopná otěhotnět. Tak hledala mladou ženu, která měla za týden porodit. Původně si Annette plánovala, že ji nechá v nemocnici přivést dítě na svět a pak jí ho ukradne. Nemohla ale nikoho najít. Jednoho dne, když jezdila autem po městě v okolí neziskové organizace, která nabízela pomoc Hispáncům. Narazila tam na třiadvacetiletou ženu, která čekala se svým partnerem čtvrté dítě. Nabídla jí, že ji sveze.

 

 

 

Pod záminkou, že se musí přezout, vylákala těhotnou do svého domu. Tam svůj čin vykonala, údajně se snažila zopakovat proceduru, kterou viděla v televizi.

 

Když plod z těla matky vytáhla, zjistila, že nedýchá. Pak si natřela stehna krví oběti a zavolala záchranku. Lékaři jí ale řekli, že porodila mrtvé dítě. Z nemocnice pak odešla dřív, než ji stihli pořádně vyšetřit.

 

Pitva dítěte ale odhalila, že nezemřelo přirozenou smrtí. Když pak policie přivezla vražedkyni do nemocnice, zjistilo se, že ona není rodičkou mrtvého dítěte. Policie ji pak zatkla.

 

Podobné případy nahlásili v roce 2009 v Massachusetts a Oregonu, v roce 2007 z Pennsylvánie, v roce 2006 v Illionois a v roce 2004 v Missouri.

 

 

Mediafax