ZRŮDA! Opařila holčičku (†2) a nechala ji umřít!

Zrůda! Opařila holčičku (†2) a nechala ji umřít!
Zdroj: TN.cz

Matka opařila dítě horkou vodou. Místo aby s ní okamžitě jela do nemocnice, nechala ji bez odborné pomoci. Holčička po dvou týdnech bolestí zemřela. Krkavčí matka i její partner byli obviněni ze zabití.

Dvouletá Kristianka z Birminghamu utrpěla popáleniny na deseti procentech těla poté, co ji matka Eva Logina (25) opařila ve sprše horkou vodou.
 

PODÍVEJTE SE TAKÉ:

Šokující video! Dívenka (2) kouří trávu! Drogu jí dala matka!
 

Logina a její partner Rashpal Chana (49) následně holčičku údajně obvázali, ale k lékaři s ní nešli, přestože to její zranění evidentně vyžadovala. Kristianka byla ponechána bez ošetření tak dlouho, že jí odumřela kůže a začala hnít. Krkavčí matka dceru vzala do nemocnice až po 14 (!) dnech. Holčičce ale už nebylo pomoci. Zemřela na dětské jednotce intenzivní péče.
 

"Podle patologa holčička zemřela na následky septického šoku,“ uvedl soudce Timothy Raggatt. "To znamená, že její tělo zachvátila infekce tak rozsáhlá, že jí selhaly orgány.“
 

Zrůdná matka dokonce dala Kristianu na určitou dobu do pěstounské péče. "Během té doby byla Kristiana veselé a šťastné dítě. Poté, co se vrátila k matce, která jí nijak nedávala najevo, že by ji měla ráda, stala se z ní smutná, zamlklá holčička,“ dodal soudce.
 

Kdyby se holčičce dostalo včasné pomoci, nezemřela by. Logina i Chana veškerá obvinění odmítají, ale vězení se nevyhnou. Výše trestu za zabití ale ještě nebyla stanovena.


 

TN.cz