Zrůda! Zavraždila syna, 8 měsíců ležel mrtvý v postýlce!

Matka utýrala patnáctiměsíčního chlapečka, a potom ho nechala 8 měsíců (!) ležet mrtvého v postýlce, aby na něj dál mohla pobírat rodičovský příspěvek. Jeho hračky a oblečení prodala, aby měla na alkohol a drogy.

Kimberley Haineyová (37) z Glasgow podrobila svého patnáctiměsíčního syna neuvěřitelnému zanedbávání, které skončilo chlapcovou smrtí. Na případu je obzvlášť odporný cynismus, s jakým pak dlouhé měsíce obelhávala rodinu, přátele a úřady, aby na chlapečka dál mohla brát příspěvky.

 

ČTĚTE TAKÉ:

TRAGÉDIE! Devítiměsíční holčičku našli mrtvou
 

Haineyová běžně nechávala malého Declana celé hodiny samotného bez jídla a pití a ve špinavých plenkách, zatímco pobývala v domě svého přítele, kde užívala alkohol a heroin. Někdy dítě nechala napospas osudu třeba i dva dny! Po jeho smrti pak nechala jeho tělíčko několik měsíců hnít v postýlce…
 

Declana naposledy viděli živého v srpnu 2009, jeho tělo bylo objeveno příbuznými v březnu 2010. Haineyová tvrdila, že se jednoho dne vzbudila a chlapeček byl mrtvý, její verzi ale vyšetřovatelé nevěřili. Včera ženu obvinili z vraždy a pravděpodobně dostane doživotí.
 

Tělo chlapečka bylo v takovém stádiu rozkladu, že patologové nebyli schopni určit přesnou příčinu smrti. Odhadují však, že mrtvolka dítěte ležela v postýlce lidsky nepochopitelných 8 měsíců. Zrůdná matka mezitím rozprodávala jeho oblečení a hračky, aby měla na heroin. Soud byl odročen a zda skutečně dostane doživotí soud rozhodne v lednu.
 

Informaci přinesl britský list Daily Mail.

hel TN.cz