jak mohla?

Zrůdná matka: Dala Milánka (1) do kočárku a utopila ho v řece!

Maminka s kočárkem
Zdroj: isifa.com
ilustrační foto

Žena vzala svého teprve ročního syna Milánka, chvíli se s ním procházela po břehu, potom ho i s kočárkem poslala do vody a nechala ho, ať se utopí.

Jen před pár dny odsoudili Slovenku Ludmilu, že v rybníku u maďarského Mosonymagyárováru utopila vlastního syna a už zemí otřásá další podobná tragédie, uvedl portál topky.sk.
 

Katalin Timeová (35) oblékla svého ročního syna Milanéta, dala ho do kočárku a vyrazila s ním k Dunaji. Tam se s ním chvíli procházela a potom ho poslala do ledové řeky. Chlapečkovo zmizení oznámila babička s tím, že Katalin odešla z domu po hádce s partnerem.
 

Krutou matku dopadli policisté ještě ten den po poledni v centru Budapešti. K činu se jim přiznala s tím, že sama chtěla spáchat sebevraždu, nakonec to ale nedokázala. Vyšetřovatelům ukázala, kde dítě utopila, už mu ale nebylo pomoci.

 

 

Žena má ještě další dvě děti, o ty se prý starala, ale protože se neustále hádala s přítelem, jedno z nich, šestnáctiletá dcera, uteklo z domova. Timeové teď za vraždu syna hrozí 21 let.
 

Minulý týden v Maďarsku odsoudili ke 14 letům Slovenku Lubomíru H. (29) za vraždu tříletého syna Benjamína. Toho tato zrůdná matka pro změnu utopila v rybníce.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:
Zpěvák ze SuperStar už není mezi námi. Utopil se v jezeře!

Neštěstí zpěváka Ushera: Jeden syn už mu zemřel, druhý se teď málem utopil

Smrt dítěte, ztráta nejtěžší. Jak žít dál po obrovské tragédii?

Vzdala byste se vlastního dítěte?
ALARMUJÍCÍ! V ČR se denně chtějí zabít 3 děti!

hel TN.cz