Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 6. 9. 2014
zrůdné chování

ZRŮDY! Děti polily štěně a nechaly ho uhořet. Video daly na internet

Upálené štěně
Zdroj: facebook.com
Pejska polili hořlavinou a nechali ho uhořet

Lidská krutost opravdu nemá mezí. Skupina dětí ze španělsky mluvící země polila malé štěně hořlavou látkou, zapálila ho a nechala prostě uhořet. Celé své počínání ještě k tomu výrostci natočili a video nahráli na internet.

Na šokující video, které koluje po Facebooku, upozornil redakci TN.cz jeden ze čtenářů. "Je mi z toho do breku, tohle není normální. Když tohle dokážou děti, tak pak chápu, že se lidi vraždí navzájem," napsal nám čtenář Radek a s jeho názorem se nedá než souhlasit.

 

Na videu je zachyceno celé nechutné počínání partičky dětí, která se doslova vysmívá neštěstí a bolesti, kterou zažívá malý pejsek. Redakce má video k dispozici, ale vzhledem k jeho obsahu ho nebudeme zveřejňovat. Štěně je v plastovém kyblíku polito hořlavou látkou a pak zapláleno. Děti jsou kolem a sledují jeho bolestivou smrt.

 

 

Chování těchto dětí je opravdu nechutné a zasloužili by si za něj přísný trest. Redakce TN.cz takové jednání odsuzuje. Je otázkou, co vyroste z dětí, které jsou schopny takového činu. A čeho budou schopny v dospělém věku. Nebo si myslíte, že to je snad jen jednorázové selhání?

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Šílená nebo odvážná? Na dálnici natočili paní, jak zachránila zraněného psa

VIDEO: Miminko dostává lekce v plazení. A trenér je pořádný pes

TN.cz
Reklama