Rodiče nechali umřít syna (†8), raději zachránili psa

Zrůdní rodiče nechali vlastní dítě umřít na rakovinu, přestože se z ní mohlo úplně vyléčit. Nešli s ním k lékaři. Místo toho šli k veterináři s pitbulem. Nyní stojí před soudem za zabití.

Malý Willie Robinson z amerického Clevelandu zemřel na Hodgkinův lymfom. Své rodiče před smrtí úpěnlivě prosil, aby ho vzali do nemocnice. Ti to chladnokrevně odmítli s tím, že na léčbu nemají peníze. Podle lékařů měl přitom chlapec téměř stoprocentní šanci na vyléčení. Finance na léčbu rodinného pitbula ale rodiče ve stejné době dohromady dali.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Holčička (†13) místo dalšího ozařování zvolila smrt
 

Krkavčí matka Monica Hussingová (37) a otec William Robinson (40) se nyní za svou neuvěřitelnou krutost ocitli před soudem. Soud naprosto zbytečnou smrt jejich osmiletého syna kvalifikoval jako zabití a hrozí jim až 8 let vězení.
 

Hussingová s Robinsonem totiž nevzali syna, který v posledním stádiu rakoviny trpěl strašnými bolestmi, měl horečky a dostával křeče k lékaři, protože se jim nechtělo zaplatit za vyšetření poplatek v přepočtu asi 2 000 korun. Tuto částku raději zaplatili u veterináře, aby jejich psa Peteyho zbavil blech…
 

Rodiče se "starali“ ještě o dalších pět dětí. Ani jedno z nich nemělo zdravotní pojištění, nedostávalo se jim lékařské péče a rodiče je neposílali do školy. Soud jim všechny odebral a svěřil je do péče tety.
 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

hel TN.cz