Šílená matka

Zubařka (†42) vyhodila do povětří ložnici i se svými dětmi (†11 a †13)

Hrob
Zdroj: isifa.com
ilustrační foto

Zubařka se zavřela se svými dvěma dětmi v ložnici, kterou polila benzínem a následně škrtla zapalovačem. Všichni tři v rodinném domě uhořeli. Z rodiny přežil jen otec, který byl tou dobou v práci.

Brazilská zubařka Luciana Garciová trpěla depresemi už dlouhou dobu, několikrát dokonce vyhrožovala sebevraždou. Nikoho by ale nenapadlo, že s sebou na onen svět bude chtít vzít i své děti, jedenáctiletou Leticii a třináctiletého Leonarda.


Luciana se podle informací vyšetřovatelů zamkla se svými dětmi v jednom z pokojů jejich domu v portugalském Castro Marim. Nábytek a věci polila benzínem a pak škrtla zapalovačem. Sousedé prý slyšeli křik dětí a pak jen mohutnou explozi.
 

Jediným, kdo z rodiny přežil, byl Lucianin manžel Leonardo Gioso. Ten byl v době neštěstí v zubní ordinaci, kterou vedl společně s manželkou. Tam ji viděl naposledy jen dvě hodiny před tím, než se rozhodla zabít sebe i své dvě děti.


Rodina z Brazílie žila v Portugalsku už patnáct let. Mezi místními byli velmi oblíbení. "To, co se stalo, nás zaskočilo, nemůžeme tomu uvěřit," řekl Daily Mailu starosta Crystal Paulista.


 

kos TN.cz