ČTĚTE! Jak vám změní dnešní jedničky život...

Dnešek přeje změnám a různým náhodám, díky kterým mnoho pochopíte. Využijte své komunikační schopnosti a vyřiďte spoustu nutných kontaktů, ať telefonicky či osobní návštěvou. Vše dokážete vyřídit velmi rychle a ke spokojenosti vaší i ostatních.

Šest jedniček v datu 11. 11. 2011 podporuje naše vlastní JÁ, což samozřejmě s sebou přináší přílišný egoismus a samolibost. Energie dne je velmi impulsivní a způsobuje emotivní chování, proto se raději vyhněte všem provokacím a sporným rozhovorům. Nenechte se nikým a ničím vyvést z klidu a převezměte plnou odpovědnost za všechna vaše slova, rozhodnutí a akce.
 

PSALI JSME:

Pozor na magické datum 11.11.2011! Jedničky jsou zrádné!
 

"Můžeme tudíž očekávat problémy ve spolupráci a komunikaci s druhými lidmi, zejména odpoledne nahrává prudkým hádkám a večer zase citovým a emočním výlevům. Přitom je, ale dnešní den o komunikaci. Využijte ho k řešení konkrétních problémů,“ řekla pro tn.cz numeroložka Lenka Lippertová Suchardová.
 

Toto datum nám dodává silnou životní energii, mimořádné sebevědomí, nezávislé myšlení, vytrvalost a schopnost prosadit se, čímž můžeme mnohé uvést do pohybu. Budeme toužit učinit rázné životní kroky, rozhodnutí nebo závazky. V tento den bychom se měli spoléhat hlavně sami na sebe a užívat si svobodu, radost, dobrodružství a případně cestování.
 

ČTĚTE TAKÉ:

PŘEDPOVĚĎ z čísel: Rok 2011 nebude jednoduchý, zapotíme se!
 

"Dopoledne pozor na zvýšenou sexuální energii, která způsobí větší chuť k flirtování a nevěře, bohužel s budoucími nepříjemnostmi. Mohou za to čtyřky a sedmičky, které přináší komplikace do budoucna,“ dodává numeroložka.
 

Pokud v tomto dni započneme jakoukoliv akci (svatba, jednání, podpisy dokumentů…) v 11 hodin 11 minut, není to příliš šťastný okamžik, pokud někdo nebo my sami jsme příliš tvrdohlaví a neústupní novým myšlenkám či směrům. Jsme-li schopni „přeprogramovat“ své zajeté vzorce chování a myšlení, pak nám tato chvíle může štěstí přinést. Je to však za cenu velkých překážek a ústupků.
 

"Odpoledne přeje kreativním a novým nápadům, vše se bude odehrávat ve velké rychlosti. Dnešek také nahrává nečekaným změnám a náhodám. Můžete si dovolit být myšlenkově rozptýlení, ale právě jen řízená koncentrace vám dodá úspěch. Nebojte se použít všech technických vymožeností k ulehčení myšlení,“ sdělila pro tn.cz numeroložka Lippertová Suchardová.
 

Výsledným číslem tohoto dne je osmička, díky ní se zaměříme na materiální stránku našeho života, majetek a finance. Budeme snít o lepší budoucnosti. Nicméně e to tvořivý a logický den s mnoha nápady, kdy lze dosáhnout osobního i pracovního uznání či povýšení, nebo uspět při výběru nového zaměstnání. Co se týče milostných vztahů a svateb, tak pro ně tento den rozhodně vhodný není. V tomto nově vzniklém manželství by panovalo zbytečně mnoho svárů.
 

TN.cz