Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Trapas jako hrom

OSTUDA! Američané Česko posunuli na východ a Slovensko rovnou vymazali!

Američané zveřejnili mapu Evropy a uřízli si tím pořádnou ostudu. O uspořádání států na starém kontinentě mají zjevně jen mlhavé představy a měli by si oprášit zeměpis pro základní školy.

Autoři amerického seriálu Chuck se s tím nemazali a v jednom z dílů, ve kterém agent cestuje do Švýcarska, uveřejnili opravdu kuriózní mapu Evropy, uvedl portál novýčas.sk.
 

Podle Američanů se naše země nachází na Slovensku, které pro změnu vůbec neexistuje, a do Česka umístili Rakousko. Území Rakousko se tímto manévrem stalo územím nikoho.
 

Zajímavé je, že podle ruských tajných služeb a analytiků CIA se má mapa Evropy skutečně měnit a vytvořili její předpokládanou podobu v roce 2035. Do té doby se prý kupříkladu Albánie spojí s Kosovem a částí Makedonie, Bosna a Hercegovina se zase rozdělí mezi Chorvatsko a Srbsko. Hranice údajně změní i Španělsko, Velká Británie a Francie.

 

Takhle podle Američanů vypadá mapa Evropy:

 

 

Seriál Chuck se vysílá od roku 2007 a pojednává o počítačovém géniovi, který dostal e-mail od svého starého přítele z vysoké školy pracujícího pro CIA. Zpráva uložila jedinou kopii světově největších špionážních tajemství do Chuckova mozku.

 

ČTĚTE TAKÉ:
Americká dieta: Ženy po ní šílí! Pořiďte si sexy postavu!
Znalosti Američanů o světě: Co myslíte, trumfnete je?

Korejština - jazyk budoucnosti?

Scorpion - nejnovější americký bojový letoun odhalen

 

hel TN.cz