Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 11. 11. 2013
Co s nimi je?

NEUVĚŘITELNÉ OSUDY: Jak dopadli šťastlivci, kteří vyhráli v loterii MILIONY?

Bayfordovi vyhráli miliardy
Zdroj: isifa.com

Ruku na srdce, kdo z nás si alespoň jednou v životě přál vyhrát ve sportce a připsat na svůj účet pár milionů? Život s miliony na kontě ale nemusí být vždy tak pohádkový, jak se na první pohled zdá. Podívali jsme se na největší šťastlivce v historii výher v loterii. Co dnes dělají, kdo se dostal kvůli velkému jmění až na dno a který blázen se výhry ani nedotkl a raději ji daroval?

Kvůli výhře se chtěla zabít
Pro Britku Callie Rogersovou se výhra v loterii stala doslova noční můrou. V pouhých šestnácti letech vyhrála v přepočtu přes 60 milionů korun. Měla s nimi velké plány, nakonec všechny utratila za naprosté nesmysly. Po deseti letech jí na kontě zůstalo pouhých 50 tisíc.

 

Před výhrou Callie žila u pěstounů a pracovala jako pokladní v obchodě. Po vítězství okamžitě odešla z práce a začala si užívat života. Pořádala velké párty pro stovky lidí, kupovala si luxusní oblečení a podstoupila několik plastik. Vyzkoušela i řadu drog, jak si ke svému zděšení spočítala, za kokain utratila neuvěřitelných 7,5 milionu korun.

 

Jak čas běžel, Callie se cítila čím dál víc osamělá a se životem nespokojená, což vyvrcholilo v okamžiku, kdy se pokusila spáchat sebevraždu. A nezůstalo u jediného pokusu. Jak dívka vzpomíná, ulevilo se jí až ve chvíli, kdy na účtu neměla téměř žádné peníze, tehdy se prý paradoxně začala cítit opět šťastná.

 

 

Miliony si užíval pouhý den
Miliony nepřinesly štěstí ani pětadvacetiletému Lu Hangovi z Číny. Ve stejné loterii sázel pravidelně pět let. Nikdy nic nevyhrál, pak se na něho ale usmálo štěstí a na jeho účet putovalo v přepočtu 15 milionů korun.

 

Hang okamžitě naplánoval velkou párty s přáteli a všemi nejbližšími, aby výhru společně pořádně oslavili. Úspěch v loterii ještě stačil oslavit, nicméně osudná se mu stala cesta domů. Posilněn alkoholem nezvládl řízení motorky, narazil do svodidel a na místě zemřel.

 

 

Rekordmani
Ne vždy ale příběhy výherců končí tragicky. Loni v létě vyhráli manželé Bayfordovi z Británie druhý největší jackpot v historii, a to 4,5 miliardy korun! Do té doby rodiče dvou dětí bojovali s prázdnou peněženkou a dluhy, po výhře sobě a svým dětem zařídili skutečně pohádkový život. Stojí ale nohama pevně na zemi, ačkoli si mohou dovolit koupit soukromý tryskáč, na dovolenou jezdí nízkorozpočtovými aerolinkami. A já byla jejich šťastná čísla? 50, 21, 17, 48 a 11.

 

 

Blázen nebo samaritán?
Osmnáctiletý Angličan vyhrál letos v létě 670 milionů korun. Neuvěříte, za co výhru utratil. Za nic! Celou ji věnoval charitě. Jak napsal DailyMail, nedotkl se jediné libry. Jak ale vyšlo najevo, mladík je synem bohatého byznysmena a výhru jednoduše nepotřeboval.

 

Jak je vidět, miliony na kontě nelze vždy závidět. Kdo by si ale nepřál alespoň na okamžik zažít pocit vítěze z Chrudimska, který v neděli ve sportce vyhrál téměř 400 milionů korun. Jaká čísla mu přinesla štěstí, čtěte ZDE.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Největší šťastlivci: Náhoda i andělé strážní v akci

Smůla se nejvíc lepí na paty Býkům, štěstí mají naopak Střelci

VAŠE PŘÍBĚHY: Nečekané bohatství nepřineslo jen radost,ale i tragédii
Jak změnit svůj vlastní osud
Dopřej si tolik štěstí, kolik sama chceš. Víme, jak na to

ana TN.cz