Bořka Slezáčka srazilo auto! Je v nemocnici

Bořek Slezáček
Zdroj: Mediafax
Bořek Slezáček

Rozhlasového moderátora Bořka Slezáčka (44) srazilo ráno auto. Bezohledný řidič od nehody ujel a Bořek skončil v příkopu, odkud byl převezen do nemocnice.

Moderátora, herce a vůbec showbyznysového všeuměla Bořka Slezáčka srazilo auto, když šel na zastávku autobusu. Je totiž nucen přepravovat se hromadnou dopravou poté, co v červenci 2009 přišel o řidičský průkaz kvůli nehodě, kterou způsobil.
 

Tehdy dostal u Slaného ve vysoké rychlosti smyk, vyletěl ze silnice a auto, ve kterém vezl svou maminku, se asi po padesáti metrech převrátilo na střechu. Ta měla zlomenou klíční kost a moderátor utrpěl otřes mozku. Policie mu na místě nehody naměřila 1,25 promile alkoholu v krvi a v lednu 2011 odešel od soudu s podmínkou, dvouletým zákazem řízení pokutou 2 000 za drzé chování v soudní síni.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Krampola zmlátila manželka! Kvůli sexu ve třech
 

Tentokrát ale Bořek za nic nemohl. "Měl jsem nastoupit do nemocnice na plánovanou operaci nosu, a tak jsem před sedmou hodinou ranní vyrazil na autobusovou zastávku. Pár metrů před ní mě sejmulo auto. Spadl jsem do příkopu, kde jsem, nevím jak dlouho, ležel. Pomohl mi až jiný řidič, který projížděl okolo a odvezl mě do nemocnice. Naštěstí jsem to odnesl jen modřinami a boulí na hlavě, ale stejně je mi dost blbě," popsal serveru Blesk.cz ranní nehodu moderátor.
 

"Jelikož byla ještě tma, tak jsem si nevšiml poznávací značky, ale určitě bylo tmavé barvy a vypadalo to na oktávku," dodal Slezáček. Se svými zraněními je hospitalizován v nemocnici.
 

hel TN.cz