Buffy alias Sarah Michelle Gellarová bude opět maminkou

Herečka Sarah Michelle Gellarová (35), která se proslavila rolí Buffy, přemožitelky upírů, čeká s manželem Freddiem Prinzem (36) už druhého potomka.

Sarah a Freddie jsou podle přátel nadšeni, že jejich dvouletá dcera Charlotte bude mít bratra, nebo sestru.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Al Pacino si při natáčení přestřelky poranil oko

 

"Dcerku milují nade vše na světě a jsou přesvědčeni, že když bude rodina větší, bude to ještě lepší," řekla známá páru reportérům serveru UsToday.

 

Zdá se, že pár, který se setkal při natáčení filmu Tajemství loňského léta, při péči o rodinu skvěle spolupracuje.


Před pár měsíci Sarah přiznala, že zatímco ona pracovala na televizním seriálu Ringer, její muž si vzal volno a zůstal doma, aby se staral o dceru. A prý mu to ani nevadilo.

 

Herečka k tomu dodala: "Když se Charlotte narodila, Freddie pracoval na seriálu 24 hodin a já jsem netočila už dva roky. Tehdy jsem se ho zeptala, jestli bude ochotný zůstat doma, až se budu chtít vrátit do práce. A on řekl, že klidně - a opravdu mu to nevadí. Naopak, vlastně se spíš hádáme o to, kdo zůstane doma."

 

 

Americkou herečku Sarah Michelle Gellarovou můžete znát například z filmu Velmi nebezpečné známosti nebo se seriálu Buffy přemožitelka upírů. V jednom z jejích posledních filmů Holka z Předměstí si zahrála po boku Aleca Baldwina. Na tuto romantickou komedii se můžete podívat ZDE.
 

kos tn.cz / Korzo