Sexy trestanec

DALŠÍ SEXY VĚZEŇ: Dámy, tenhle grázl vám zlomí srdce! Seznamte se!

Nový sexy kriminálník Sean Kory
Zdroj: Oficiální zdroj
Téma:

Je to pár měsíců, co se grázl a člen gangu Jeremy Meeks stal doslova přes noc internetovou celebritou. Stačilo, aby se nechal zatknout a zapózoval pro policejního fotografa.

Meeksův uhrančivý pohled a tetování ohromily ženy po celém světě a objevily se spekulace, že tenhle třicetiletý americký kriminálník je asi nejvíc sexy trestancem na celém světě.Teď má ovšem fešák Meeks vážnou konkurenci - o rok mladšího Seana Koryho, kterému na Halloween tak trochu přeskočilo. Bez důvodu se totiž vrhnul na jednoho účastníka halloweenské párty, který se převlékl za známou tvář televizní stanice Fox.


Když ovšem Kory mužův převlek spatřil, zařval "Nesnáším Fox" a na překvapeného cizince se vrhnul a začal ho mlátit hliníkovou tenisovou raketou, kterou měl zrovna po ruce.

 


Dredař Kory se po zveřejnění policejního portrétu stal podobně jako nedávnou Meeks internetovou celebritou a už se spekuluje, jestli ho neosloví nějaká firma s nabídkou modelingového kontraktu. Ten měl dostat i Meeks, ale ukázalo se, že šlo o pouhou fámu.


Anketa

Který z vězňů je víc sexy?

Hlasovalo 575 lidí.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Nejkrásnější vězenkyně: Potřebovaly by na holou!

Hezounci z basy: Tito chlapci by se ve vězení neměli ohýbat pro mýdlo

Související témata:
pez TN.cz