Dcera Davida prchla do USA! Dítě nechala na krku rodičům!

Michal David s vnukem Sebastianem
Zdroj: Korzo
Michal David s vnukem Sebastianem

Michal David je v jednom kole, chystá několik projektů a do toho mu pěkný dáreček přichystala i jeho dcera.

Michal David s manželkou mají teď na starosti vnuka. "Dcera totiž nyní studuje v Americe, na newyorské Sarah Lawrence College. Je to škola zaměřená na umění a divadelní produkci. Moc ji to baví a kdoví, třeba mi bude dělat produkci při dalším muzikálu. Manželka hlídá vnuka, ale zatím to zvládáme dobře,“ řekl Deníku si slavný muzikant.


Michal David zatím totiž nemá na dítě čas. "Chystám dva projekty. Jeden je teenagerovský muzikál podobný High School Musical nebo Škole ro(c)ku a připravuji ho s Mirjam Landou. Do hlavních rolí chci obsadit dívčí skupinu 5Angels. A na následující rok 2013 chystám nový muzikál Mata Hari. Jde o velmi zajímavou emocionální ženskou postavu, kterou by měla ztvárnit Kateřina Brožová. Pak také připravuji návrat Kleopatry,“ řekl Michal David Deníku.

 

ČTĚTE TAKÉ:

MICHAL DAVID: Nejsem PODVODNÍK! ODSTUPUJI ZE SLAVÍKA!

 

Zmínil také kontroverzní postavu Jiřího Pomeje, který se mu stará o právě probíhající Megaturné: "Je to zatím největší šňůra, jelikož se koncertuje jenom ve velkých halách. Mám rád velké prostory a hodně publika. Mívá to skvělou atmosféru. Připravovalo se hodně dlouho. Asi několik měsíců, vše jsem chtěl mít dokonalé - nerad bych své fanoušky jakkoliv zklamal. Aby se to dalo zvládnout, celý projekt mi produkuje Jirka Pomeje, se kterým se mi skvěle spolupracuje. Dělali jsme spolu už loni vánoční koncert v Lucerně, a měl obrovský úspěch. Nechtěl jsem se o turné starat sám, takže nebyl důvod, proč si opět nepřibrat ke spolupráci Jirku,“ řekl David.

TN.cz