PŘEŽIJEME ZIMU?

Děsivé proroctví: Vědci vypočítali, že KONEC SVĚTA má nastat už 22. února 2014!

Vikingský roh Gjallar
Zdroj: Jorvik Viking Centre
Ve čtvrtek se rozezněl tento roh, má signalizovat začátek konce světa

Z toho proroctví mrazí. Podle Vikingů má už za 100 dní nastat konec světa. Vědci vypočítali, že ho stanovili na 22. února příštího roku po třech měsících kruté zimy. co se má podle severské legendy přesně stát?

Ve čtvrtek se nad britským Yorkem v rámci vikingských slavností rozezněl historický roh Gjallar, který odstartoval 100 dní, po kterých má nastat konec světa. Že podle norské mytologie apokalypsa přijde právě 22. února 2014, vypočítali experti na vikingská proroctví před čtyřmi lety.
 

V ten den má nastat Vikingská apokalypsa Ragnarok, v překladu Soumrak Bohů. Vikingové věřili, že jí bude předcházet nápadně tuhá zima. Některé meteorologické modely při tom předpovídají, že letošní zima bude nejhorší za posledních 100 let.

 

 

22. února má boha Odina zabít vlk Fenrir, dojde k obrovským zemětřesením, hladiny oceánů se zvednou a půda i obloha budou plné jedů. Potom nastane potopa a svět, jak ho známe, bude smeten z povrchu zemského.
 

Mayskou apokalypsu loni v zimě jsme přežili ve zdraví, nechme se tedy překvapit, jak to s tím koncem světa, tentokrát vikingským, dopadne letos.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

KONEC SVĚTA: Jak se na něj připravují modelky?

Blanka Matragi o svém manželství: Přežije i konec světa

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

hel TN.cz