Záhada pádu dvojčat

Dvojčata spadla po řízené demolici, tvrdí vědec a má prý důkazy

11. září 2001
Zdroj: isifa.com
Od pádu dvojčat uplynulo už 11 let.

Doktor geofyziky a geologie tvrdí, že seismické vlny, které se od věží Světového obchodního centra 11. září 2001 šířily, jasně dokazují, že budovy byly kontrolovaně odpáleny.

Francouzský výzkumník André Rousseau publikoval v časopise Journal of 9/11 Studies studii, která přináší důkazy, že se slavná Dvojčata nezřítila po náletu teroristů ale po řízené demolici.
 

Tento expert na měření akustického vlnění pečlivě prozkoumal seismické signály, které v průběhu katastrofy zaznamenaly přístroje v Palisades, 34 kilometrů od padajících newyorských dvojčat. Podle něj povaha vln, jejich frekvence, rychlost, síla a další faktory zneplatňují oficiální verzi, podle které je za pádem budov WTC1, WTC2 a WTC7 pouhý náraz letadel.
 

"Tvrdím, že takové seismické vlny a jejich frekvenci mohlo způsobit jen odpálení silných výbušnin s tím, že detonace jednotlivých budov byly řízeny nezávisle na sobě,“ uvádí autor a pozastavuje se také nad faktem, že dvě totožné události – nárazy do stejných věží na stejných místech – způsobily vlnění o naprosto odlišné síle. Vlnění při kolapsu WTC2 a WTC7 bylo totiž úplně jiné než v případě WTC1.

 

 

"Ikdyby tyto seismické vlny vyvolal samotný náraz letadel a zřícení budov, rozhodně by neměly takovou magnitudu, aby je zaznamenaly 34 kilometrů daleko. Navíc, by si ta vlnění byla podobná, což nebyla. Jediným možným vysvětlením tak je, že všechny tři budovy byly nezávisle na sobě cíleně odpáleny.“

 

Rekapitulace toho, co se oficiálně stalo:


 

Rousseau se tak přidává k celé řadě vědců, kteří se domnívají, že dvojčaat nespadla, protože na ně zaútočila letadla teroristů, ale protože je někdo odshora dolů vycpal výbušninami. Vědec se nyní chce pokusit dokázat, kde přesně byly umístěny.

 

Od pádu Dvojčat 11. září 2001 uplynulo už 11 let:


 

hel TN.cz