Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Novinky na síti

Facebook zase mění VZHLED! Uživatelé zuří! Jak se líbí vám? ANKETA!

Facebook
Zdroj: Mediafax

Sociální síť Facebook v minulém týdnu představila úplně nový design. News Feed - hlavní stránka - dostala jiný vzhled, zaměřený především na fotografie, videa a články.

Novinky ale tato nejpopulárnější sociální síť vypouští do světa pomalu. Změny se vždy nejprve testují. Běžní uživatelé je už ale postupně mohou zpozorovat. Nový design je inspirován mobilním rozhraním Facebooku. To tedy nově najdete i na webu.

 

Změn se nejprve dočkají uživatelé iPhonů a iPadů. Zahraniční bloggeři jsou podle reakcí s novinkami vesměs spokojeni. Přesto si někteří uživatelé lámou hlavy nad tím, co se vlastně změnilo. Nová podoba Facebooku se totiž částečně vrací ke svému starému vzhledu. Větší fotografie, nové písmo, design tlačítek a odkazy na vaší stránce na Facebooku - kromě toho se má změnit i vzhled levého sloupce.  

 

 

Pokud jste tedy neměli rádi nejnovější podobu Facebooku, kterou vývojáři uvedli v život minulý rok, máte štěstí. Novinky se totiž hodně vrací k minulosti. Někteří uživatelé této sociální sítě jsou ale právě proto zklamaní.  


"Proč to neustále mění? Nový vzhled je opět velmi nepřehledný. Na něco jsem si zvyknul a teď se to zase změnilo," rozčiluje se například uživatel Roman Novotný z Prahy. "Podle mě je to naopak přehlednější," píše zase Jan z Rokycan. 

 

 

"Facebook oznámil, že udělá drobné změny, ale doufala jsem, že novinek bude mnohem více," napsala například uživatelka Facebooku Kristin Burnhamová. A co vy? Líbí se vám "staronová" podoba Facebooku? Hlasujte v naší anketě: 

 

Anketa

Libí se vám nová podoba Facebooku?


Hlasovalo 6832 lidí. (Muži: 6257 | Ženy: 575)

 

ČTĚTE TAKÉ:

TOP 20 nejhorších profilovek na Facebooku: Tyhle lidi si do přátel nedávejte!

Fotky jídla, výkřiky nebo děti: 10 nejblbějších statusů na internetu

pet TN.cz