Pro zamilované

Nejromantičtější místa světa! Inspirujte se před dovolenou

Tahiti
Zdroj: isifa.com

Rozhodli jste se, že letos strávíte tu nejromantičtější dovolenou v životě, ale přemýšlíte, kam konkrétně vyrazit? Přinášíme vám přehled těch nejromantičtějších destinací na světě. Vyberete si?

Paříž

 

Samozřejmě, kde jinde začít, než ve městě lásky a všech romantických duší. Proplujte Seinu, udělejte si piknik v Lucemburské zahradě, navštivte Louver, Vítězný oblouk a pochopitelně dominantu francouzské metropole Eiffelovu věž.

 

Tip! Skutečně dech beroucí je pozorování západu slunce z vrcholu Montmartru.

 

 

Bali

 

Nekonečné alabastrově bílé pláže s průzračným mořem, kde nepotkáte živou duši. Ráj na zemi, který hraničí s kýčem z dovolenkových pohlednic, to je Bali. Tato dovolená ovšem nepatří mezi nejlevnější. Proč si však alespoň jednou nevychutnat klidné západy slunce, potápění v čisté vodě a uši rvoucí ticho.

 

 

Maroko

 

Země ležící na severovýchodě afrického kontinentu se v posledních letech stává i mezi českými turisty oblíbenou destinací. Nejpopulárnější jsou pak především marocké destinace Marrakeš, Casablanca nebo Tanger. Ve dvou můžete lenošit na pláži, vyrazit na vyjížďku na velbloudech nebo společně ochutnávat místní vyhlášenou kuchyni.

 

 

 

Benátky

 

Klasika mezi destinacemi, kam ročně míří tisíce zamilovaných. Vždyť kdo by se nechtěl projíždět benátskými kanály na gondole se sklenkou vína v ruce. Romantika je zaručena i při procházce po Piazza San Marco nebo v malebných italských kavárnách a restauracích nad vyhlášenými specialitami.

 

 

Tahiti

 

Ostrov Tahiti, přezdívaný také jako ostrov lásky, je vulkanického původu, proto se zde dočkáte kromě bílých pláží také těch, na nichž leží černý písek. Největší ostrov Francouzské Polynésie přitahuje však také svou bujnou vegetací, blankytně modrým mořem a korálovými útesy. Pokud s vaším partnerem nebo partnerkou milujete potápění, neváhejte.

 

 

 

Bruggy

 

Starobylé belgické město je v současnosti jedním z nejnavštěvovanějších v Evropě. Přezdívá se mu Benátky severu, protože historické centrum je obtékáno kanály, jimiž je můžete projet po loďkách. Útulné belgické hospůdky s desítkami druhů piv, či kavárny s výtečnou kávou a tradičními čokoládovými pralinkami jsou pak dalšími důvodu, proč Bruggy navštívit.

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Galerie, kterou musíte vidět: Moderátorky Snídaně nahoře bez!

Gomez vyrazila na dovolenou se slavnou bisexuální modelkou a ukázala modřinu

Související témata:
TN.cz