Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Musíte vidět! Gunčíková (18) NAHÁ v prvním klipu!

Zpěvačka Gábina Gunčíková vydala první album a jak je zvykem, k albu i klip. A rovnou se v něm předvedla v celé své kráse! Ve videoklipu k prvnímu singlu Zůstanu napořád je totiž sexy zpěvačka, jak ji pánbu stvořil.

Michal Wondreys, který měl na starosti režii, scénář i produkci, zpěvačku ale pěkně potrápil. Natáčelo se ve vodě a nebyl to žádný med.

 

16

Gábina Gunčíková při natáčení nového videoklipu

Zdroj: Matěj Třešňák, Media Pro Pictures

Gábina Gunčíková při natáčení nového videoklipu

Hodnocení:

 

Voda totiž byla příšerně ledová, měla pouhých patnáct stupňů a Gábina v ní strávila celkem patnáct hodin. Perných patnáct hodin natáčení klipu, který se z větší části odehrává právě ve vodě a premiéru bude mít v pondělí 12. 12.  exkluzivně na česko-slovenské MTV v 16 hodin.

 

ČTĚTE VÍCE:

Gábina Gunčíková: Nevěřila jsem si na finále. Natož na druhé místo!

 

"Lili jsme kolem ní horkou vodu, ale moc to nepomáhalo,“ sdělila nám její manažerka Linda Slunéčková. Gábina byla navíc v té ledové vodě více méně nahá!

 

Takže lze říci, že popularitu, kterou si tenhle klip jistě získá si čerstvý Objev roku v českém Slavíku a jasnou favoritka Česko Slovenské SuperStar už od počátku finálových kol, tvrdě odpracovala.

 

Svou hezkou tvářičkou a sexy postavou hodnou modelky ale zpěvačka zaujala už v SuperStar. "Jsi krásná ženská a takových jako ty je zde málo," pěl na ni ódy porotce Palo Habera, přezdívaný kat, během finálového večera...

van, hel TN.cz