Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

souhlasíte? udělala chybu?

Harry Potter se měl dát dohromady s Hermionou, myslí si J. K. Rowlingová! SOUHLASÍTE?

Daniel Radcliffe a Emma Watson
Zdroj: isifa.com
Měli skončit spolu? Ilustrační foto

Spisovatelka J. K. Rowlingová si myslí, že udělala chybu, když na konci své čarodějnické ságy dala dohromady Hermionu Grangerovou s Ronem Weasleym a ne s titulním hrdinou Harrym Potterem.

Anketa

Měl se dát Harry dohromady s Hermionou?

Hlasovalo 463 lidí.
Slavná spisovatelka to řekla v rozhovoru s časopisem Wonderland, že tak učinila z "velmi osobních důvodů, než že by to bylo věrohodné".

 

"Vztah Hermiony a Rona byl naplněním mého přání. Tak jsem si to celé na počátku představovala. Z důvodů, které mají velmi málo společného s literaturou, a mnohem víc s tím, že jsem se za každou cenu držela zápletky, jak jsem si ji na začátku vymyslela, Hermiona skončila s Ronem," řekla Rowlingová.

 

Připustila, že udělala chybu, když dopustila, aby se v posledním díle vzali. "Já vím, omlouvám se. Je mi jasné, že někteří fanoušci budou naštvaní, ale mám-li být zcela upřímná, získala jsem s odstupem určitou perspektivu," řekla v rozhovoru s herečkou Emmou Watsonovou, která byla hostující šéfredaktorkou posledního čísla čtvrtletníku Wonderland a ve filmových potterovkách hrála právě Hermionu. Úryvky z rozhovoru, který v úplnosti teprve vyjde, dnes zveřejnil nedělník The Sunday Times.

 

 

Také Watsonová řekla, že si nebyla jistá, zda by Hermiona byla s Ronem opravdu šťastná. "Myslím, že někteří fanoušci si to myslí také a říkají si, jestli by ji Ron mohl opravdu učinit šťastnou," uvedla.

 

Podle Rowlingové by Ron s Hermionou dokonce v budoucnu potřebovali manželského poradce, aby svůj vztah udrželi. Na závěr celé ságy si Potter vezme Ronovu sestru Ginny. Pottera hrál ve filmu Daniel Radcliffe, Rona Rupert Grint a jeho sestru Bonnie Wrightová.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Zemřel Richard Griffiths, protivný strýček Vernon Harryho Pottera

Bláznivou čarodějku z Harryho Pottera sexuálně obtěžoval kouzelník, když byla dítě

tn.cz / ČTK / hru