anketa česko se baví

VIDEO: Takhle Zeman vrávoral u korunovačních klenotů. 90 procent lidí si myslí: Byl opilý

Prezident Miloš Zeman včera spolu s dalšími představiteli státu vyzvedl z přísně střeženého trezoru na Pražském hradě korunovační klenoty. A nepředvedl se zrovna v dobré formě.

Anketa

Proč prezident Zeman nad klenoty vrávoral?

Hlasovalo 11162 lidí.
 Internet se baví. Od včerejšího večera jsou ve Vladislavském sále na Pražském hradě vystaveny korunovační klenoty. U jejich slavnostního vyzvednutí byl i Miloš Zeman, který na Hrad zamířil z recepce na ruské ambasádě.


Prezident během slavnostního aktu několikrát zavrávoral a v jednu chvíli se dokonce musel opřít o zeď. Na sociálních sítích se tak hned objevily spekulace, jestli Zeman neměl upito. To ale rozhodně vyvrací jeho mluvčí.
 

"Prezident Miloš Zeman má lehkou virózu, dnes a o víkendu se z ní léčí," řekla dnes ČTK mluvčí Hradu Hana Burianová. Zpět v úřadu by měl být v pondělí. To, v jaké se Miloš Zeman při vyzvedávání klenotů nacházel formě, nechtěli další držitelé klíčů od komnaty s klenoty komentovat.


Své si k tomu řekla pouze předsedkyně Poslanecké sněmovny Miroslava Němcová (ODS). "Viděla jsem, co jste viděla vy. Závěry si každý udělá sám," řekla pro Lidovky.cz.


Víte i o dalších vtipných kolážích? Pošlete nám je na zpravy@nova.cz
 

GALERIE: Vtipy o vrávorajícím prezidentovi

1
/
8
Zdroj: facebook.com
Opilý Zeman - vtipy - 2

 

Fotografové prezidenta zachytili na několika snímcích, které od té chvíle kolují s vtipnými popiskami po internetu. Na jedné z fotek se Zeman s unaveným výrazem kouká na královskou korunu. Co se mu tak asi honí hlavou? Ptají se vtipálci?

 


 

Na druhé fotografii má prezident u úst kapesník a úkosem hledí na zlaté korunovační jablko. Co se asi prezidentovi stalo? 

Na korunovační klenoty se ode dneška můžou na Hrad podívat po prezidentovi i obyčejní lidé. A i když v Praze silně prší, tvoří se u Hradu dlouhé fronty. Na výstavu se nevydávají žádné vstupenky. Výstava je otevřena zdarma denně od 09:00 do 18:00. Kapacita výstavy bude letos opět maximálně asi 5000 lidí denně.

GALERIE: Zeman nad klenoty očima internetových vtipálků!

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

vrl TN.cz