oceňte nejlepší blogery

Hlasujte v soutěži Blog roku 2012

Tento týden začalo první hlasování v soutěži, kterou pořádá největší český blogovací portál Blog.cz. Cílem je najít nezajímavější osobnosti z řad místních blogerů a více zviditelnit jejich blogy. Ten nejlepší z nich se na podzim stane Blogem roku 2012.

Soutěž probíhá od června do října a má tři kola. V prvním, které proběhlo v červnu, mohli internetoví uživatelé nominovat své oblíbené blogy do jedné z 15 kategorií. Tyto kategorie byly vybrány tak, aby pokryly pestrou škálu témat většiny blogů na Blog.cz. Najdeme mezi nimi kategorie jako "Deníček“, "Hudba“, Vaření“, "Politika“ a další, takže každý pro sebe najde kategorii, která mu nejvíce sedne.
 

Tento týden začalo druhé kolo, které bude trvat 15 týdnů a skončí v říjnu. V něm se bude týden co týden rozhodovat o vítězích v jednotlivých kategoriích. Odborná komise z internetového oddělení TV Nova pravidelně vybere ze všech nominovaných blogů (bylo jich přes 1400) 5 nejlepších v každé kategorii.


Tato pětice bude vždy představena v nové anketě a internetoví uživatelé svými hlasy zvolí vítěze. První hlasování odstartovala kategorie "Fanblog“, což jsou blogy zaměřené na populární celebrity, hudební skupiny, sportovní kluby, filmy a seriály, apod.
 

Posledním kolem bude velké finále v říjnu, kdy se oznámí vítězové všech 15 kategorií. Odborná komise pak z těchto 15 finalistů vybere vítězný Blog roku 2012. Jeho autor vyhraje herní konzoli X-Box Kinect a dvě hry. Další ceny jsou připraveny pro vítěze jednotlivých kategorií – hraje se o počítačové myši od Microsoftu a knížky z nakladatelství Fragment a Kniha Zlín.
 

Rozhodněte o tom, kdo se stane Blogem roku 2012 – do hlasování se můžete zapojit na blogu soutěže.
 

TN.cz