Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Co vás čeká a nemine

HOROSKOP NA ROK 2013: Jak ovlivní hvězdy vaši rodinu?

Horoskop
Zdroj: TN.cz

NAJDĚTE si předpověd astrologů podle vašeho ZNAMENÍ. S námi víte, co se v roce 2013 stane! Tentokrát na téma DOMOV a RODINA.

Redakce TN.cz a Doma.cz pro vás připravily TŘETÍ díl velkého horoskopu na rok 2013. Tentokrát na téma RODINA.
 

Budete muset ve vaší rodině bojovat s ostatními členy domácnosti, nebo vše poběží jako na drátkách. Který měsíc bude kritický? Jak bude vztahy s vašimi příbuznými ovlivňovat postavení hvězd? To vše se dozvíte v našem horoskopu, který vychází z astrologického rozboru vašeho místa a času narození.
 

Beran (21.3. – 20.4.)
 

Zaměření na domov a rodinu je u vás v tomto roce velmi znatelné. Jupiter vysílá svůj vliv ze znamení Raka, což je znamení domova, zabezpečení a soukromého života. Jedná se o oblast života, kde se Jupiter snaží přinést štěstí a radost, směruje váš zájem k bytovým záležitostem, jako je rozšíření velikosti domova nebo například hledání lepšího bydlení - podrobnosti ZDE.
 

Býk (21.4. – 21.5.)
 

Celý rok budete čerpat a těšit se z toho, co jste pro rodinné pohodlí odstartovali vloni. Neptun vás naplní inspirací, jak vkusně dokrášlit hnízdečko společné pohody a obdaruje vás citem pro volbu té správné třešničky na dortu, jež dodá vzhledný estetický ráz domácího prostředí - podrobnosti ZDE.
 

Blíženci (22.5. – 21.6.)
 

Start roku je vhodnou dobou pro sdílení jedinečných chvil s rodinou, máte tendenci trávit volný čas s dětmi, sdílet jejich aktivity a se zájmem se zapojovat do rodinných diskusí. Budete překvapeni, že se najednou přistihnete při tématu změny bydliště, nedivte se - podrobnosti ZDE.
 

Rak (22.6. – 22.7.)
 

Vaší pravou láskou jsou domácí krb a ti, které doopravdy milujete, chráníte a uděláte cokoliv proto, aby ničím netrpěli nebo aby jim nic nescházelo ke štěstí. Ke svým dětem jste milí, vřelí, umíte být utěšiví a Saturn svou krásnou konstelací ukazuje, že v roce 2013 se na své ratolesti budete soustředit ještě více než kdy předtím - podrobnosti ZDE.
 

Lev (23.7. – 22.8.)
 

Nejdůležitější sféra tohoto roku úzce souvisí s vaším domovem a nejmilovanějšími. Planeta Saturn vás hluboce ovlivňuje a způsobuje, že si mnohem silněji uvědomujete důležitost rodiny. Můžete mít určitou slabost ohledně předělávání projektu domova - podrobnosti ZDE.
 

Panna (23.8. – 22.9.)
 

Vaše zodpovědnost a pečlivost vás tento rok hodně orientuje na zajištění rodiny, jste schopni jednat důsledně a vyloučit všechna rizika. Vaše výchova dětí a vztahy s nimi se nyní dostávají do významné fáze a může je to ovlivnit na celý život - podrobnosti ZDE.
 

Váhy (23.9. – 23.10.)
 

Rok 2013 vám přináší mnohá cenná ponaučení o vztazích ke svým milovaným, a i když jste zastánci harmonie, mohou se přece jen objevit problémy. Potíž může nastat vlivem vašeho odkládaného rozhodnutí, jehož důsledky mohou vaše rodinné zázemí poškozovat - podrobnosti ZDE.
 

Štír (24.10. – 22.11.)
 

Období tohoto roku je vám mimořádně hezky nakloněno, co se rodinných záležitostí a domova týče. Je sice pravdou, že vyžadujete soukromí a potřebujete tu a tam přefiltrovat své emoce někde o samotě, nicméně rok 2013 vítězí vaší touhou pomoci svým nejbližším hledat radost  - podrobnosti ZDE.
 

Střelec (23.11. – 21.12.)
 

Milí Střelci, domácí záležitosti nejsou v tomto roce zrovna vaší parketou. Uvědomujete si, že vám spousta věcí nevyhovuje, Neptun přináší zklamání z toho, že se v domácnosti investovalo na nesprávných místech a nyní je potřeba dohánět - podrobnosti ZDE.
 

Kozoroh (22.12. – 20.1)
 

Rodina a vaši nejbližší jsou pro vás posvátným územím, kterého se nesmí nikdo ani křivým slovem dotknout, jediný, kdo má právo něco namítat, jste vy sami. I v tomto roce se cítíte být zavázáni láskou svým milovaným a to bez ohledu na jejich chyby a hříchy - podrobnosti ZDE.
 

Vodnář (21.1. – 20.2.)
 

Svůj domov chcete v tomto období považovat za bezpečné přístaviště, kde si odpočinete po všech každodenních proměnlivých vibracích, které život přináší. Snažíte se také anulovat nepříznivé vlivy výchovy, které objevujete u svých dětí. Merkur a Saturn vás přivádí k uvědomění, že vaše zlatíčka mají díky vaší svobodomyslnosti a přátelskosti možná až moc volnou ruku  - podrobnosti ZDE.
 

Ryby (21.2. – 20.3.)
 

Máte jemnou, obětavou dušičku, která nemá ráda hádky a umí se vcítit do svých nejbližších. Poklidný Neptun pro tento rok ukazuje jednoznačné plus pro rodinnou harmonii. I když se na začátku roku mohou ukázat drobné problémy v chodu domácnosti, hodlá Jupiter v průběhu dalšího období nacházet jen samé způsoby, jak své blízké hýčkat - podrobnosti ZDE.
 

ZÍTRA PŘINESEME DALŠÍ ČÁST NAŠEHO HOROSKOPU, TENTOKRÁT VŠE O PRÁCI A PENĚZÍCH V ROCE 2013

 

sta s přispěním doma.cz TN.cz