Noční můra realitou

Pánové smůla, na velikosti penisu ZÁLEŽÍ. Potvrdil to nový vědecký výzkum

sex
Zdroj: isifa.com
ilustrační foto

Výzkum odborného vědeckého časopisu vyvrací hlavně mezi méně obdařenými muži a shovívavými ženami populární tvrzení, že na velikosti nezáleží. Fakta tvrdí opak. Záleží.

Mužské ego je odjakživa spjato s velikostí penisu, zřejmě oprávněně. Výzkum vedl britský časopis Journal of Sexual Medicine a výsledky jsou jednoznačné. Dobrá zpráva pro méně vybavené pány je snad jen to, že na velikosti záleží jen v případě některých žen a některých orgasmů.
 

Vedoucí výzkumu, psycholog Stuart Brody ze skotské univerzity, vyzpovídal se svým týmem 323 žen ohledně jejich sexuálních zážitků a chování. A mimo jiné se jich ptal, jestli je pro ně pro dosažení vaginálního orgasmu důležitá délka penisu.
 

Jako průměrnou definoval délku 15 centimetrů a žen se v dotazníku ptal, jestli vyvrcholí lépe při stimulaci kratším než průměrným nebo delším než průměrným penisem. Výsledek byl jednoznačný. Ženy, které měly za poslední měsíc nejvíc orgasmů, odpovídaly, že větší je lepší..

 

 

 

 

"Může to být proto, že delší penis dokáže stimulovat celou vaginu," uvedl Brody. "Mužská obava o velikost penisu proto možná nereflektuje maskulinní stereotypy, ale správný předpoklad, že ženám na ní skutečně záleží.“ Zajímavé je, že na šířku se Brody neptal.
 

České muže a potažmo ženy by ovšem mohl potěšit fakt, že podle unikátní mapy penisů, kterou vytvořil jiný britský vědec, se Češi pohybují lehce nad průměrem.

 

ČTĚTE TAKÉ:
Víme, kam za nejlepšími milenci světa a kde rostou největší penisy

hel TN.cz