ten se má

Jak bydlí Chuck Norris? Podívejte se do jeho luxusního domova, který zrovna prodává! GALERIE

Dům Chucka Norrise
Zdroj: rsvk.cz

Neohrožený hrdina Chuck Norris, na jehož účet se dlouhodobě baví celý svět, umí žít. Svoje luxusní sídlo se ale nyní rozhodl prodat. Podívejte se, jak nepřekonatelný Walker, Texas Ranger bydlí.

James Bond se musí každému představovat, Chucka Norrise zná každý. Většina lidí má slepé střevo, Chuck Norris má střevo, které vidí. Příběhy Želvích Nindžů jsou založeny na skutečném příběhu, Chuck Norris jednou spolkl celou želvu, a když z něj vyšla, byla šest stop vysoká a uměla karate.
 

Těch vtipů o legendárním texaském rangerovi existují tisíce. Nyní se ale ukázalo, že je Chuck Norris možná jen člověk z masa a kostí, který občas potřebuje peníze. Herec se totiž rozhodl prodat svůj dům v kalifornském Northwood Hills. Nabízí ho za 1, 2 milionu dolarů, v přepočtu tedy za 24 milionů korun.

 

 

Dům byl postaven v roce 1975, má 684 metrů čtverečních, je v něm devět koupelen, čtyři ložnice, kinosál, bazén, tělocvičnu a ještě speciální 82 metrů čtverečních velké studio, kde Chuck dosud trénoval své legendární kopy a otočky.

 

GALERIE: Dům Chucka Norrise

1
/
19
Zdroj: rsvlts.com
Dům Chucka Norrise - 9

 

hel TN.cz