Tajemství dlouhověkosti

Jak žít co nejdéle? Tato žena (109) prozradila svůj recept!

Jessie Gallan (109) - Nejstarší žena skotska
Zdroj: YouTube.com
Téma:

Tato žena oslavila na začátku ledna své 109 narozeniny. Svůj den oslavila skromně a prozradila svůj recept na šťastný a dlouhý život.

Nejstarší žena ze Skotska oslavila 2. ledna v pečovatelském domě v Aberdeenu své 109. narozeniny "Moje tajemství dlouhého života bylo vyhýbání se mužům. Způsobují totiž mnoho problémů, které za to nestojí," řekla suverénně britskému Daily Mailu. Jessie Gallanová strávila svůj velký den skromně, dala si pouze jeden kousek dortu.

 

"Vždycky jsem se snažila hodně cvičit a každé ráno jíst misku teplé ovesné kaše. No a nikdy jsem se nevdala," zdůraznila Jessie Gallan hlavní zásady svého života, které podle ní stojí za její dlouhověkostí.


 

Jessie se narodila v malém farmářském domku v hrabství Aberdeenshire a domov opustila ve třinácti letech. Čiperná stařenka také prozradila, že jí ke šťastnému a dlouhému životu pomohla silná pracovní morálka.

 

"Víte, je to neuvěřitelné pozorovat, jakse svět mění. je úplně jiný, než v době kdy jsem vyrůstala," dodala věčně pozitivně naladěná žena.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Počet stoletých lidí v Japonsku je rekordní! Proč tam žijí tak dlouho?

Jak připravit byt na dobu, až budete staří? Řešte vanu i šuplíky

VĚDECKY OVĚŘENO! Známe recept na dlouhověkost!

Tohle je vážně frajeřinka! Téměř devadesátiletá superbabička řádí na bradlech

Dojemné video: Babička dostala štěně a křičela radostí jako šílená

TN.cz / vem