JAKUBISKOVÁ se brání: NEHODA se NESTALA NA PŘECHODU!

Deana Horváthová - Jakubisková s manželem
Zdroj: Korzo

Očití svědci navíc tvrdí, že v celém příběhu sehrál roli i alkohol.

O nehodě Deany Horváthové - Jakubiskové jsme vás informovali už včera v tomto článku. Na povrch od té doby vyplynuly další skutečnosti, které naznačují, že Jakubisková nejspíše nebude hlavním viníkem nehody.

 

Jak totiž uvádí dnešní Blesk, lékařka, která u nehody zasahovala a která se pokoušela zachránit sraženého muže, tvrdí, že měla pocit, že muž byl pod vlivem alkoholu. Jestli je to fakt, to prozradí až soudní pitva. Pokud by to byla pravda, bylo by to pro Jakubiskovou k dobru. U ní totiž dechová zkouška žádný alkohol neprokázala.

 

Poslechněte si rozhovor s Deánou Horváthovou - Jakubiskovou:

 

Pro Deanu je vše ještě příliš čerstvé a k nehodě samotné se nechce příliš vyjadřovat, dokud policie vše důkladně nevyšetří. Brání se pouze tvrzením, že srazila chodce na přechodu. "Nehoda se nestala na přechodu, ale až několik metrů za ním. Ten pán procházel mezi auty pomalu popojíždějícími v protisměru a patrně chtěl rychle přeběhnout silnici. Takové nehodě nemáte šanci zabránit, nemůžete zabrzdit na místě, každé auto má nějakou setrvačnost," říká Jakubisková.

 

Policie prozatím vyšetřuje nehodu jako trestný čin usmrcení z nedbalosti. Dá se ale předpokládat, že na základě nových zjištění bude čin překvalifikován v hereččin prospěch.

 

ČTĚTE TAKÉ:

DARU ROLINS DUSÍ POLICIE! Podruhé ji obvinili ze zabití motocyklisty

POTVRZENO: DARA ROLINS PŮJDE PŘED SOUD!

STRACH DARY ROLINS! DOSTANE 6 LET, tvrdí právník

 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

tn.cz / scx