VIDEO a GALERIE Netradiční bodyguard

ŠÍLENÁ KONSPIRAČNÍ TEORIE: Pro Obamu pracuje mimozemšťan. Video jako důkaz

Baracka Obamu chrání mimozemšťan! S tímto zjištěním přišla americká media. Jeden z jeho osobních strážců totiž vypadá velmi netradičně. Má zvláštní, neobvyklý tvar lebky a neuvěřitelně rychlé pohyby. Podívejte se!

Pozornost na sebe osobní strážce strhl na březnové konferenci v americkém Washingtonu, kde Barack Obama vystoupil. Po celou dobu projevu bodyguard sledoval hlediště, aby mohl zabránit případnému nebezpečí.

 

Řadu přítomných zaujal vzhled prezidentova osobního strážce. Ten má velmi netradičně tvarovanou lebku, ostré rysy a vysunutou bradu.

 

Podivné byly i jeho pohyby. Zatímco ostatní bodyguardi se chovali velmi klidně, zmíněný osobní strážce rychle kmital hlavou z jedné strany na druhou. V jedné chvíli otočil hlavou takovou rychlostí, kterou by normální smrtelník snad ani nezvládl.

 

 

Velmi podivné je i vyjádření z Bílého domu. "Mohu jen říct, že jakýkoli program na ochranu prezidenta Baracka Obamy zahrnující mimozemšťany a roboty by musel být v tuto chvíli kvůli škrtům ve státním rozpočtu značně omezen. Doporučuji Vám obrátit se na tajnou službu nebo Oblast 51," řekla podle serveru topky.sk Caitlin Haydenová z Rady pro národní bezpečnost. Zdá se tedy, že přítomnost mimozemšťanů v týmu Baracka Obamy není vyloučena.

 

Galerie: Bodyguard Obamy je mimozemšťan

1
/
4
Zdroj: YouTube.com
Ufoochranka 01

 

ČTĚTE TAKÉ NA FANDA.TV

Prezident USA vs. mimozemšťani, tak to je Saint Row 4

Mimozemštané byli skutečně na zemi!

kos TN.cz