K NEUVĚŘENÍ! Dívce někdo 3 roky NIČIL ŽIVOT! Byl to JEJÍ PŘÍTEL!

Britskou studentku Ruth Jeffery (22) tři a půl roku pronásledoval, vydíral a zostuzoval záhadný neznámý muž. Udělal jí ze života peklo. Teď zjistila, že to byl celou dobu její partner!

Zvrácený Shane Weber, který se v soukromí tvářil jako dívky skvělý partner a opora, jí pod různými jmény posílal nechutné fotky a videa, na bezpočtu serverů pro dospělé vystavil její nahé fotky určené jen pro jeho oči, napojil se snad na všechny sociální sítě, kde o ní šířil lži, z neznámých čísel ji bombardoval oplzlými esemeskami, prostě jí udělal ze života peklo.
 


 

„Byly chvíle, kdy jsem volala matce, že spáchám sebevraždu, protože už to nedokážu dál snést,“ svěřila se deníku The Sun Ruth, která skončila na antidepresivech a s poruchou příjmu potravy.
 

„Bála jsem se vyjít ven. Bála jsem se otevřít či poslat e-mail. Bála jsem se řídit auto. Bála jsem se zapnout mobil. Neustále mě někdo sledoval. Pořád nemůžu uvěřit, že tím někým byl můj přítel. Byli jsme si opravdu blízcí. Dělali jsme všechno spolu. Všechno jsem mu říkala a myslela jsem, že i on říká všechno mně.“
 


 

Webera ale bylo těžké prokouknout, protože se vydával za mnoho různých lidí, mimojiné i za samotnou Ruth, jejímž jménem rozesílal její fotky na všechny strany. Nějakým způsobem ji atakoval každý den.
 

„Moje fotky byly snad úplně na všech serverech pro dospělé, na které jsem klikla. Bylo to strašné. Poslal je všem lidem z mého adresáře včetně mého otce.“
 

Nezaměstnaný Weber svou dívku Ruth zřejmě ze žárlivosti týral celých tři a půl roku. Teď ho čeká soud za stalking.
 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz