výklad karet

Karty promluvily! Koho čeká svatba, kdo si bude užívat sexu a kdo bude cestovat?

Téma:

Chcete vědět, jaký bude letošní rok? Co vás čeká za překvapení a na co si dát pozor? Přečtěte si výklad karet určený pro jednotlivá znamení!

Pokud patříte mezi ty, kteří si rádi nechají poradit od karet, tak právě pro vás máme velký výklad kartářky Helen Silvan. Pozradila, jaká budoucnost vás letos čeká!


Až do půlky února se budou velmi ešit vztahy. Budou se rozpadat, ale také nové navazovat. Podle výkladu nebude přáno manželství, převládat budou svatby neformálního typu. 


Celý rok bude ale velmi pozitivní. Vše, po čem jste dlouho toužili, by se mělo letos uskutečnit. Pokud řešíte nějaká riskantní rozhodnutí a změny, ideální je vyřešit tyto záležitosti ještě letos. Příští rok už takovým řešením nebude příliš přát.


Co letos čeká ohnivá, vzdušná a vodní znamení? 

Zemská znamení, mezi které patří býci, panny a kozorohové, se mohou těšit na bohatství a peníze. Ty by mohly přijít například z nečekaného dědictví. Tato znamení se budou hodně seznamovat. Právě mezi novými známostmi budou i vlivní a bohatí lidé, což by také mohlo být přínosem financí. Zemská znamení by si ale měla dát velký pozor na podvody a být opatrní - obezřetnost se rozhodně vyplatí!


Vodnáři, váhy a blíženci, tedy vzdušná znamení, by se měli zaměřit tento rok na nemovitosti. Pokud se rozhodnete pro stavbu nebo koupi, rozhodně to bude dobrá volba a štěstí vám bude nakloněno.


Numeroložka
Ptali jste se numeroložky Lenky Suchardové na vaše životní čísla a osudy


U vodních znamení budou v tomto roce vládnout především muži a rozum. Ryby, raci a štíři by se měli připravit na studia či podpisy zajímavých smluv. Nejenom v jarním období budou mít hlavu plnou sexu a milování. Očekávat můžete návštěvu ze zahraničí a nový přírůstek, který vznikne z velké lásky. Není ani vyloučeno, že tato znamení čeká s novou rodinou i svatba. Plnit se budou vytoužená přání týkající se financí. Můžete se těšit na náhodný honosný dar, který buď vyhrajete, zdědíte nebo dostanete.


Berany, střelce a lvy zastupující ohnivá znamení čeká hlavně cestování. Tyto  cesty by měly být nečekané,  šťastné a velmi nadějné. Ve výkladu se objevil i náhlý sex s někým novým. Není tedy vyloučená nová známost a láska, která by stejně jako u vodních znamení mohla skončit svatbou třeba někde na cestách v zahraničí. Očekávejte také příznivé pracovní nabídky. 

Související témata:
TN.cz