Kde na to vzal? Paroubek koupil ženě dům v Řecku za 5 milionů

Nový domek v Řecku za pět milionů korun pořídil Jiří Paroubek manželce Petře. Stojí na ostrově Ithaka – místě, která má žena bývalého premiéra velmi ráda. Koupě to prý byla velmi výhodná!

"Je to malý ostrov, který má asi tři a půl tisíce obyvatel. To místo se jmenuje Vathy – nebo přímo Ithaka,“ sálá teď nadšením Paroubková, který se tu údajně před 18 lety potkala s kmotrou své dcery.


ČTĚTE TAKÉ

Paroubek koupil dům za 10 MILIONŮ!

 

Ta pak také zprostředkovala koupi řeckého domu, na který byla sleva, protože jeho majitelé potřebovali rychle peníze. "Je to polovina dvojdomku o velikosti zhruba 100 metrů čtverečních, který jsme museli navíc zrekonstruovat. Je to byt v přístavním městečku. Nejbližší pláž je odtud asi deset minut cesty,“ vysvětila Petra.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Paroubkovi si odnesli Margaritu domů

 

Peníze na nemovitost si manželský pár vydělal psaním. "Mé knihy se prodalo deset tisíc kusů a mohu říct, že jsem vydělala něco málo přes milion. Také jsem měla nějaké úspory. Manžel podepsal smlouvu s vydavatelstvím Prostor na čtyři miliony včetně autorských práv,“ uzavřela Petra Paroubková.

tn.cz/lp