Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Konec světa nastane už 30. června, tvrdí záhadná sekta s tetováním 666

K zástupu těch, kdo jsou přesvědčeni, že nás letos čeká armagedon, se přidali další nadšenci. Americká náboženská sekta slibuje konec světa už na 30. června a nezdá se, že by tím byl myšlen začátek letních prázdnin.

Že se blíží apokalypsa, hlásá sekta s názvem Growing in Grace International na billboardech po celé Americe a v dalších osmi zemích. Sektu vede charismatický Jose Luis de Jesus Miranda, který  tvrdí, že je zároveň Kristem i Antikristem a své následovníky proto nutí, aby si nechali vytetovat na tělo symbol 666.
 

"Přijde nepředstavitelné zemětřesení,“ tvrdí v globální kampani sekty Miranda. "Blíží se a budeme svědky strašných katastrof. Takových, jaké jsme nikdy neviděli. Města budou padat jedno po druhém. Padnou všechny vlády a měny, padne systém. Lidstvo zahyne.“

 

ČTĚTE TAKÉ:

PRAVDA o konci světa: Proč nenastane 21. 12. 2012?
 

Sám Miranda, který chce být oslovován "otče“, ale slibuje i určitou naději. Jeho ovečky prý přežijí a on sám se promění v jakéhosi nesmrtelného superhrdinu, který dokáže létat a procházet zdmi.

 

Mirandu údajně v roce 1973 navštívil Ježíš a vstoupil do jeho těla. Potom samozvaný spasitel přišel na zo, že je Krist i Antikrist v jednom a v 80. letech založil Growing in Grace, která si brzy získala oddané následovníky v 35 zemích světa.

 

 

V Miami New Times uvádějí jeho věrní: "Tisíce lidí nosí Jeho jméno 666. Země se právě točí rychlostí 66,666 m/h. Všechny předpovědi konce světa se naplňují, astronomické i numerologické. A všechny ukazují k roku 2012, kdy dovrší 66 let de Jesus Miranda, který se narodil na Portoriku, jež leží na 66, 6 º zeměpisné šířky.
 

Přesné datum konce světa prý Miranda vypočítal z bible. A rozhodl se odejít do ústraní, aby se mohl připravit na svou "přeměnu“. "Uvidíme se 30.června při armagedonu,“ vzkázal sebevědomě světu.
 

hel TN.cz