klimatická zbraň

Horká konspirační teorie: Za EXTRÉMNÍ VEDRO může americká vláda

Sahara
Zdroj: isifa.com
Koho chce Amerika vysušit? (ilustrační foto)

Poručíme větru dešti. Komunisté o tom snili, Američané to dokázali. To si myslí příznivci konspiračních teorií, kteří USA viní z extrémních výkyvů počasí.

Povodně v Česku vystřídal nejsušší týden za posledních 60 let. Lidé na Sibiři se opalují. Na severním pólu ležela rekordně silná pokrývka sněhu, která také rekordně rychle roztála. Tsunami, zemětřesení a další přírodní katastrofy. Tohle nepamatujeme, říkají lidi a svádí to na globální oteplování, emise a hlavně na Ameriku.


Konspirační teorie jsou velmi populární. Kondenzační stopy za letadlem jsou přece chemtrails, mocné elity se spikly a práškují nás chemikáliemi. USA způsobilo ekonomickou krizi jako začátek celosvětové genocidy. Vláda Spojených států sleduje každý váš krok (ano, i ten váš). Arnold Schwarzenegger se stane vládcem světa. A samozřejmě - za extrémní výkyvy v počasí může, světe div se, zase Amerika, která se trošku "pohrabala" v atmosféře.


Svět se velmi zrychlil a stal se nepřehlednou globální vesnicí, kde všechno souvisí se vším, jenom vlastně nevíme s čím. Stal se tedy živnou půdou pro konspirační teorie. Můžeme se jim smát, můžeme v ně věřit, ale nikdy je nemůžeme stoprocentně vyvrátit. Snad až na to, že skutečným vládce světa je Arnold Schwarzenegger.


Takže zapomeňte na globální oteplování, za změny počasí může HAARP neboli Vysokofrekvenční aktivní aurorální výzkum. Tváří se jako výzkumný projekt chování ionosféry a procesů v ní probíhajících včetně polárních září. Ve "skutečnosti" ale spouští přírodní pohromy a vytváří klimatické zbraně. Místo toho, aby Spojené státy někomu vyhlašovali válku, tak ho jednoho dne jednoduše zatopí, než se stihne nadechnout.
 


Z ní to sice jako vtip, ale v roce 2010 venezuelská vládní televize ViVe obvinila USA ze série pokusných zemětřesení. Jisté ale je, že výzkumy HAARPu jsou přísně střežené a lidé se tak mohou pouze domnívat, co všechno tamější vědci dokážou. Podle některých mohou ovlivnit počasí (pravdou je, že např. vyvolání deště na malém místě je opravdu možné), někteří jsou ale dokonce přesvědčeni, že ovlivní i zemskou tíži nebo čas. Co ale opravdu umí, nám se nikdy nedozvíme. Minimálně ne od samotné organizace.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Pozor na VODU! Podívejte se, kdy žízeň zabíjí

KOMPLETNÍ SEZNAM: Koupaliště a rybníky, kde vás koupání dostane do nemocnice

tn.cz / anš