Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Strašně trpěl

Krvavé jezero šokovalo Slovensko! To zvíře popravili muslimové, tvrdí sousedi

Slováci podřezávají dobytek jako muslimové
Zdroj: YouTube.com

Slovensko šokoval případ nebývalé brutality natočený na video. Na záběrech z ranče v okrese Malacky je zachycena brutální poprava bezbrannného býka.

Záběry, které přinesly některé slovenské weby, jsou opravdu drastické. Je na nich vidět, jak skupina mužů drží býka, zatímco mu další muž pomalu nožem odřezává hlavu. Na zemi pak zůstalo obrovské jezero krve.


Podle portálu Čas.sk už se otřesným zabitím zvířete zabývají slovenské úřady. A to z jednoduchého důvodu - zabít zvíře podobně brutálním způsobem je pochopitelně protizákonné. Správně se býk jdoucí na porážku musí nejprve omráčit.


Server také píše, že v den, kdy býka zaměstnanci ranče takhle odpravili, tu bylo nezvykle mnoho návštěvníků. A dovozuje, že z aut s převážně rakouskými značkami nejspíš vystoupili samí muslimové!


Býk totiž zemřel v den kdy muslimové slaví svátek obětování. Slovenská veterinární správa nicméně konstatovala, že krvavá porážka zvířete nesplňuje ani parametry rituálního obětování. Provozovateli ranče teď hrozí vysoká pokuta a další sankce.

pez TN.cz